ایجاد اشتغال برای بیش از 3هزار نفر در کرمانشاه

به گزارش بازیکده، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: این اداره کل طی هفت ماه نخست امسال 64درصد از تعهد اشتغال خود را محقق و شرایط اشتغال بیش از 3هزار نفر را فراهم نموده است.

ایجاد اشتغال برای بیش از 3هزار نفر در کرمانشاه

به گزارش بازیکده به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، امید قادری با اشاره به این که سهم و تعهد اشتغال این اداره کل در سال 98، 5هزار و 310 نفر پیش بینی شده بود، گفت: با کوشش و پیگیری کارکنان این اداره کل، تاکنون و در حالی که بیش از چهار ماه تا سرانجام سال 1398 زمان باقی است، این اداره کل برای تعداد 3412 نفر اشتغال فراهم نموده است.

او اظهار کرد: توسعه اقامتگاه های بوم گردی، توسعه گردشگری الکترونیک، افزایش ظرفیت هتلینگ و ایجاد تاسیسات گردشگری خارج از ظرفیت هتلینگ از جمله طرح های اقتصاد مقاومتی این اداره کل است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تجهیز کارگاه های صنایع دستی، یاری به ایجاد و پشتیبانی مراکز و دفاتر اطلاع رسانی خدمات گردشگری در استان و ایجاد اقامتگاه بوم گردی در هر روستا را از دیگر طرح های این اداره کل مطرح نمود.

او اضافه نمود: این مهم با کوشش مستمر در عرصه های میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی و سرمایه گذاری از ابتدای امسال تا تاریخ 12 آبان ماه 98 به استناد گزارش سامانه رصد اشتغال استان تحقق یافته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه در ادامه مطرح نمود: در بین شهرستان های استان، هرسین با تعهد اشتغال 426 نفر و ایجاد اشتغال 638 نفر و در نتیجه تحقق 150 درصدی، بیشترین سهم را در اشتغال این حوزه به خود اختصاص داده است.

او ادامه داد: جوانرود با 102 و کنگاور با 91 درصد تحقق اشتغال در رتبه های بعدی این حوزه قرار دارند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 485

به "ایجاد اشتغال برای بیش از 3هزار نفر در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد اشتغال برای بیش از 3هزار نفر در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید