بایدن: اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم

به گزارش بازیکده، بایدن گفت: اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم تا بتوانیم کسب وکارها را با ایمنی کامل باز کنیم و زندگی عادی را از سر بگیریم.

بایدن: اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، جو بایدن در سخنرانی خود درباره شیوع بیماری کووید-19 گفت: در حال شروع اقداماتی برای کنترل اپیدمی کرونا هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: همان طور که روز شنبه هم گفتم، اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم تا بتوانیم کسب وکارها را با ایمنی کامل باز کنیم و زندگی عادی را از سر بگیریم.

بایدن گفت: ما امروز خبر مثبتی را مبنی بر اینکه یک واکسن جدید برای مهار کرونا کشف شده و آزمایش های موفقی را پشت سر گذاشته، دریافت کردیم. البته مشخصاً این واکسن حتی اگر وارد بازار هم شود، چند ماه طول می کشد تا در اختیار همه قرار گیرد.

نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: من هنوز دولت را در دست نگرفته ام، اما قصد داریم در مدت باقی مانده تا تحویل دریافت دولت، کارهایی را انجام دهیم.

وی افزود: تا به امروز بیش از 10 میلیون آمریکایی به کووید-19 مبتلا شده اند. هفته گذشته ما برای چند روز متوالی روزانه بیش از 100هزار مبتلا داشتیم. این بحران از ابتدا تا به امروز روزانه جان حدود 1000 آمریکایی را گرفته است. تا به امروز 240 هزار نفر در این کشور جانشان را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند و برآورد می شود که 200 هزار نفر دیگر به تعداد قربانیان اضافه کرده شود.

بایدن همچنین گفت: این برنامه به محض اینکه من و کامالا هریس کار را در دست بگیریم، اجرا خواهد شد. احتمالاً در آینده افراد دیگری نیز به این گروه اضافه کرده خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1240

به "بایدن: اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: اولین کار ما این است که همه گیری کرونا را کنترل کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید