تکلیف لیگ برتر فوتبال هفته آینده مشخص می شود

به گزارش بازیکده، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان پس از انتها اولین نشست ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک در سال جدید گفت: کلیه رقابت ها و فعالیت های ورزشی حداقل تا 31 فروردین تعطیل است و در خصوص اردیبهشت ماه طی چند روز آینده تصمیم گیری خواهیم کرد. برای ادامه یا تعطیلی اردوهای ورزشی، لیگ ها و لیگ برتر فوتبال در اردیبهشت، هفته آینده تصمیم می گیریم و تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا هستیم.

تکلیف لیگ برتر فوتبال هفته آینده مشخص می شود

وی ادامه داد: اولین جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک در سال جدید با حضور تمامی اعضا و به ریاست دکتر سلطانی فر برگزار گشت چرا که لازم بود سیاست گذاری جدیدی با توجه به شرایط جدید و تعویق المپیک صورت بگیرد.

مهدی علی نژاد تاکید کرد: حدود 57 درصد از سهمیه های المپیک توکی و2020 تا به امروز باقی مانده است اما با این حال ما با کسب 52 سهمیه از پیش بینی که داشتیم جلوتر هستیم، بین 70 تا 75 درصد سهمیه های ممکن کسب شده است و جلوتر از برنامه زمان بندی هستیم. بدیهی است که اولویت ما حفظ سلامت ورزشکاران است و نمی خواهیم به خاطر برگزاری اردوها در زمان شیوع این بیماری سلامت آنها به مخاطره بیفتد و درعین حال زمان هم تا شروع مسابقات المپیک داریم.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: درباره ادامه مسابقات کسب سهمیه هم منتظر هستیم فدراسیون های جهانی برنامه مسابقات کسب سهمیه در رشته های مختلف را اعلام کنند تا متناسب با آن برنامه ریزی کنیم.

علی نژاد گفت: درباره کمک هزینه ورزشکاران و مربیان المپیکی نیز بدیهی است تعهدی که در گذشته و در مورد پرداخت یک ساله داشتیم همچنان برقرار است و در مورد این زمان باقیمانده هم که اضافه شد با توجه به شرایط بیماری کرونا در آینده و متناسب با شرایط جدید تمرینات تیم ها، در جلسات آینده ستاد تصمیم گیری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 878

به "تکلیف لیگ برتر فوتبال هفته آینده مشخص می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف لیگ برتر فوتبال هفته آینده مشخص می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید