جدا شدن یکی از فرماندهان ارشد یمنی از امارات و بازگشت به صنعاء

به گزارش بازیکده، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد که بازگشت یکی از فرماندهان ارشد نیروهای طارق صالح به صنعاء به منزله ضربه هولناکی به کشورهای متجاوز است.

جدا شدن یکی از فرماندهان ارشد یمنی از امارات و بازگشت به صنعاء

به گزارش خبرنگاران، محمد البخیتی، عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن به المیادین گفت: یکی از فرماندهان ارشد نیروهای طارق صالح که مورد حمایت امارات هستند، به صنعاء بازگشته است. بازگشت این فرمانده به صنعاء ضربه هولناکی به کشورهای متجاوز است. هویت این فرمانده بعداً اعلام خواهد شد. بیشتر سربازان و فرماندهان در صف دشمن می خواهند به صنعاء بازگردند، اما از مجازاتشان توسط کشورهای متجاوز و اینکه نتوانند در امنیت بازگردند، هراس دارند.

وی درباره انگیزه این فرمانده از بازگشت گفت: مهم ترین انگیزه وی بدرفتاری نیروهای طارق صالح است. این نیروها همچنین واقعیت طمع ورزی کشورهای متجاوز و جنایت هایی را که امارات در ساحل غربی مرتکب شده است، درک کردند.

البخیتی گفت: بازگشت این فرمانده یا دیگر فرماندهان در آینده مشکل بزرگی را برای کشورهای متجاوز به وجود خواهد آورد، این کشورها نه فقط برای نبرد در جبهه های داخلی بلکه در دفاع از مرزهای عربستان نیز کاملا به این نیروهای یمنی متکی هستند. اگر نیروهای یمنی نبودند ارتش و کمیته های مردمی می توانستند به مرزهای عربستان نفوذ کنند.

همزمان وزارت کشور یمن در صنعاء از بازگشت 113 نیروی یمن طی 10 روز اخیر خبر داد که چند تن از آن ها در رده فرماندهی بوده و توسط نیروهای متجاوز فریب خورده بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 416

به "جدا شدن یکی از فرماندهان ارشد یمنی از امارات و بازگشت به صنعاء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدا شدن یکی از فرماندهان ارشد یمنی از امارات و بازگشت به صنعاء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید