حزب جنبش ملی افغانستان: قیصاری به محل امنی منتقل شده است

به گزارش بازیکده، در حالی که عملیات 20 ساعته نیروهای امنیتی افغان برای بازداشت نظام الدین قیصاری ناکام خاتمه یافت حزب جنبش ملی افغانستان بیان کرد که این فرمانده سابق نیروهای محلی به یک منطقه امن انتقال یافته است.

حزب جنبش ملی افغانستان: قیصاری به محل امنی منتقل شده است

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، ادریس برنا عضو مطبوعاتی حزب جنبش ملی اسلامی افغانستان به آوا گفت که نظام الدین قیصاری فرمانده سابق نیروهای پلیس محلی در ولایت فاریاب به یک محل امن منتقل شده است.

این عضو حزب جنبش در حالی از انتقال قیصاری به مکانی نامعلوم خبر داده که عملیات بازداشت این فرمانده نزدیک به ژنرال دوستم پس از حدود 20 ساعت درگیری ناکام ماند.

نیروهای پلیس ولایت بلخ حوالی نیمه شب شنبه اقامتگاه قیصاری را در منطقه پنجم شهر مزارشریف محاصره نموده بودند و قصد بازداشت وی را داشتند که با مقاومت نیروهای مسلح تحت فرمان این فرمانده محلی روبرو شدند.

ژنرال محمد اجمل فائز فرمانده پلیس بلخ می گوید که دادگاه حکم بازداشت وی را صادر نموده و براساس گزارش ها قیصاری به جذب افراد مسلح غیرمسئول، غصب زمین، زورگویی و آزار و اذیت مردم متهم است.

قیصاری معاون ویژه ژنرال دوستم در ولایت فاریاب بود که تیرماه سال گذشته توسط نیروهای ریاست امنیت ملی افغانستان بازداشت شد و دی ماه نیز به طور مشروط آزاد شد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 580

به "حزب جنبش ملی افغانستان: قیصاری به محل امنی منتقل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب جنبش ملی افغانستان: قیصاری به محل امنی منتقل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید