حکم کمیته انضباطی برای بازی جنجالی نیم فصل اول اعلام شد

به گزارش بازیکده، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران به بازیکن تیم مقابل رخ داد. تیم پرسپولیس به جریمه نقدی 100 میلیون ریالی محکوم شد.

حکم کمیته انضباطی برای بازی جنجالی نیم فصل اول اعلام شد

* تیم تراکتورسازی تبریز نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل باید جریمه نقدی 100 میلیون ریالی پرداخت کند.

* کاظم محمودی، سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز نیز به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* کمیته انضباطی خاطرنشان کرد اگرچه با تجویز مقررات انضباطی و با توجه به دفعات ارتکاب تخلف از سوی تماشاگران هر دو تیم، کمیته انضباطی می تواند این تیم ها را به انجام مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگران خودی محروم کند اما از اعمال محرومیت خودداری و بر جریمه نقدی بسنده نموده است. این اقدام را به معنای رویه کمیته و توسل به جریمه نقدی در موارد بعدی نمی باشد و به مسئولان هر دو باشگاه فوق متذکر می گردد با اعمال تمهیدات و نظارت لازم موجباتی فراهم سازد تا از بروز تخلفات تماشاگران که سبب خدشه به محیط استادیوم ها و دلسردی علاقمندان واقعی فوتبال می باشد، جلوگیری نماید. در غیر اینصورت به هر میزان که ضروری باشد مسابقات تیم ها با استفاده از مقررات انضباطی با حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار و ضمن آن جریمه نقدی حداکثری معین خواهد شد.

جریمه نقدی برای ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان در حالی برگزار گردید تماشاگران تیم ماشین سازی تبریز اقدام به فحاشی به یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر و اهانت به داور مسابقه داشتند. بر این اساس ماشین سازی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* رضا مرادی مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل اعتراض به داور که سبب التهاب در استادیوم و اخراج وی شد و اهانت به تیم داوری، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* یوسف بخشی زاده مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل اعتراض های مکرر و تحریک تماشاگران که منجر به اخراج وی شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* خالد شفیعی بازیکن تیم سپاهان پس از اتمام مسابقه و اعتراض مکرر به داور که باعث تحریک تماشاگران خودی شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* تیم سپاهان اصفهان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* کمیته انضباطی با آنالیز دفاعیه تیم سپاهان اصفهان مبنی بر استعلام اخذ شده از کانون طرفداران باشگاه و عوامل مربوطه در خصوص عدم تخلف و فحاشی از سوی تماشاگران تیم سپاهان به اطلاع باشگاه می رساند حسب ماده 96 مقررات انضباطی اصل بر صحت گزارشات مقامات رسمی می باش. د ضمن آنکه باشگاه در جهت صحت ادعا و مدارک و مستندانی ارسال نداشته است.

جریمه 50 میلیونی پدیده دیدار تیم های فوتبال پدیده مشهد و سایپاتهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر اهانت به تیم مقابل و طرفدارانش رخ داد. این تیم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 64

به "حکم کمیته انضباطی برای بازی جنجالی نیم فصل اول اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم کمیته انضباطی برای بازی جنجالی نیم فصل اول اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید