خبرنگاران مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی هشت میلیارد تومان اعتبار می گیرند

به گزارش بازیکده، تبریز- خبرنگاران - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی از ابلاغ هشت میلیارد تومان اعتبار در حوزه مشاغل خانگی به این استان اطلاع داد و گفت: اعتبار ابلاغی متناسب با فعالیت و عملکرد استان در این حوزه نیست.

خبرنگاران مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی هشت میلیارد تومان اعتبار می گیرند

حسین فتحی روز شنبه در نشست تخصصی پیرامون مشاغل خانگی که با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی برگزارشد با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد از مشاغل را اس ام ای ها (کارگاههای زیر 100 و 50نفر) تشکیل می دهند بر توجه و ضرورت تقویت و توسعه کمی و کیفی و توانمند سازی مشاغل خانگی تاکید نمود.

وی با تاکید بر اینکه باید بستر لازم برای فعالیت، نوآوری و خلاقیت در حوزه مشاغل خانگی فراهم گردد، اضافه نمود: باید با برنامه ریزی و مشارکت و همراهی دستگاههای همکار این تسهیلات در حوزه پشتیبانی و خود اشتغالی توزیع و تمامی حوزه ها با برش دستگاهی و شهرستانی مد نظر قرار داده گردد.

فتحی اضافه نمود: به لحاظ حساسیت و قابلیت های بالای این مشاغل، توسعه مشاغل خانگی در شرایط کنونی فرصتی را برای آینده فراهم می نماید و این امر توجه ویژه و خاصی را به مشاغل خانگی می طلبد.

سرپرست اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی اظهار داشت: بر اساس پژوهش و تحقیقات سازمان بین المللی کار بعد از 15 سال 80 درصد از مشاغل کنونی از بین خواهند رفت و مشاغلی مبتنی بر کسب و کار الکترونیکی در فضای مجازی ظهور خواهند کرد که توجه به این نکته صندلی مشاغل خانگی را در حوزه مالی فراهم می سازد.

فتحی با اشاره به اینکه نحوه فروش و عرضه محصولات و بازارسازی از مقوله های مهم در عرضه تولیدات مشاغل خانگی است، گفت: با دستور استاندار آذربایجان شرقی به شهرداری تبریز با همکاری دستگاههای اجرایی ضمن استفاده از ظرفیت های فضای مجازی با برپایی نمایشگاه و حمایت و بازار یابی به فروش و عرضه محصولات تولیدی در این بخش فرصت لازم در استان فراهم خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1080

به "خبرنگاران مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی هشت میلیارد تومان اعتبار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی هشت میلیارد تومان اعتبار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید