خبرنگاران واعظی: نام شهدای هسته ای همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهد درخشید

به گزارش بازیکده، تهران - خبرنگاران - رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیغام اینستاگرامی خود نوشت: صنعت هسته ای تبلور اراده ملی و توانایی جوانان و دانشمندان این مرز و بوم و همچنین ثمره مجاهدت شهدایی است که نام شان تا همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهند درخشید.

خبرنگاران واعظی: نام شهدای هسته ای همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهد درخشید

محمود واعظی در این پیغام تاکید نموده است که در دولت تدبیر و امید، در کنار تثبیت حق غنی سازی و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای برای کشور در جریان مذاکرات برجام، فرایند بسیار مثبتی از پیشرفت ها و دستاوردهای فناورانه را نیز در بُعد فنی شاهد بوده ایم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: خاضعانه از برادر عزیز و دانشمندم دکتر صالحی و همه فعالان این صنعت راهبردی قدردانی می کنم و امیدوارم با کوششهای این عزیزان، فرایند رو به رشد و پیشرفت کشور در فناوری هسته ای تداوم یابد.

واعظی اضافه نمود: صنعت هسته ای به برکت خون شهدا و کوششهای دانشمندان و جوانان، جزئی از هویت جمعی ایرانیان شده و جلوه ای از غرور، بالندگی و ایستادگی ملت ایران به شمار می رود، دولت صیانت از این سرمایه ملی و ارتقای روزافزون آن را وظیفه خود می داند و به کوشش در راستای ایفای این وظیفه ادامه خواهد داد. روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد.

شایان ذکر است که روز 20 فروردین ماه هرسال به عنوان روز ملی فناوری هسته ای نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 880

به "خبرنگاران واعظی: نام شهدای هسته ای همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهد درخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واعظی: نام شهدای هسته ای همواره در فهرست قهرمانان ملت ایران خواهد درخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید