خبرنگاران وزش تندباد و افزایش دما پدیده خاتمه هفته خراسان شمالی

به گزارش بازیکده، بجنورد- خبرنگاران- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی از پیش بینی وزش تندباد و افزایش 3 تا 6 درجه ای دما در روزهای پایانی هفته جاری در نقاط مختلف استان اطلاع داد.

خبرنگاران وزش تندباد و افزایش دما پدیده خاتمه هفته خراسان شمالی

مظاهر بزرگ زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: بر اساس آخرین آنالیز نقشه های هواشناسی جو نسبتا پایداری از امروز تا سرانجام هفته در نقاط مختلف استان حاکم خواهد بود که در این مدت در بعضی ساعات آسمان استان صاف و در ساعات بعد از ظهر افزایش وزش باد پیش بینی می گردد.

وی اعلام نمود: همچنین برای پاره ای از نقاط استان، بیشتر در نواحی شمال و جنوب شرق وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک محلی مورد انتظار است.

وی گفت: برای روز آدینه نیز اغلب نقاط استان وزش باد شدید را خواهند داشت و در پاره ای نقاط افزایش موقت ابر را در ساعات بعد از ظهر شاهد خواهیم بود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی یادآور شد: از نظر دمایی نیز از امروز تا صبح روز آدینه به تدریج بیشینه دمای هوا 3 درجه و کمینه دما نیز 3 تا 6 درجه افزایش خواهد یافت.

بزرگ زاده اضافه نمود: در 24 ساعت گذشته شیروان و روستای کوسه با کمینه دمای 11 درجه سانتیگراد خنک ترین و روستای اسماعیل آباد اسفراین با بیشینه دمای 35 درجه سانتیگراد گرم ترین نقاط استان بوده اند.

کمینه دمای هوای بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی در این مدت 13 و بیشینه آن 32 درجه سانتیگراد بوده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1044

به "خبرنگاران وزش تندباد و افزایش دما پدیده خاتمه هفته خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزش تندباد و افزایش دما پدیده خاتمه هفته خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید