خونِ نیروهای حشد شعبی مناطق آزاد شده از لوث داعش را حفظ کرد

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، خالد الملا رئیس جمعیت علماء عراق به شهادت شماری از نیروهای حشد شعبی در یورش تروریست های تکفیری داعش به استان صلاح الدین، واکنش نشان داد.

خونِ نیروهای حشد شعبی مناطق آزاد شده از لوث داعش را حفظ کرد

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: متأسفانه بعضی نسبت به حضور حشد شعبی در مناطق آزاد شده از لوث تروریسمِ تکفیری داعش اعتراض داشتند و می گفتند چرا نیروهای حشد شعبی از این مناطق عقب نشینی نمی نمایند.

رئیس جمعیت علماء عراق در ادامه یادآور شد: اکنون که اعضای گروه تروریستی داعش مجدداً به مناطق آزادشده یورش برده و شماری از نیروهای حشد شعبی را به شهادت رسانده اند، افراد مخالف بقای این گروه مقاومتی در مناطق آزاد شده چه پاسخی می توانند داشته باشند؟

این روحانی عراقی همچنین تأکید کرد: من خطاب به کسانی که به دنبال خروج حشد شعبی از مناطق آزاد شده بودند، می گویم: اگر خونِ اعضای حشد شعبی نبود، اکنون دیگر چیزی از شما و مناطق آزاد شده باقی نمانده بود.

لازم به ذکر است، شب گذشته به دنبال یورش گسترده تروریست های تکفیری داعش به استان صلاح الدین عراق، شماری از اعضای حشد شعبی به شهادت رسیدند. نیروهای حشد شعبی اجازه ندادند تروریستهای تکفیری به استان صلاح الدین نفوذ نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1407

به "خونِ نیروهای حشد شعبی مناطق آزاد شده از لوث داعش را حفظ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خونِ نیروهای حشد شعبی مناطق آزاد شده از لوث داعش را حفظ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید