سوم خرداد 1400 مترو تهران به پرند می رسد

به گزارش بازیکده، فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: شایسته است طبق صحبت استاندار تهران برای رسیدن قطار به شهر پرند در خرداد ماه سال آینده و تقارن آن با آزادسازی خرمشهر، شهرداراین شهر، خواهر خواندگی بین خرمشهر و پرند را برقرار کند.

سوم خرداد 1400 مترو تهران به پرند می رسد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، نظام ملکشاهی در هفدهمین جلسه شورای بررسی فرایند پیشرفت مترو که عصر دیروز و با حضور کننده حوزه انتخابیه شهرستان رباط کریم، امام جمعه، شهردار و شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت عمران برگزار گشت، اظهار کرد: شایسته است طبق فرموده استاندار تهران برای رسیدن قطار به شهر پرند در خرداد ماه سال آینده و تقارن آن با آزادسازی خرمشهر، شهردار خواهر خواندگی بین خرمشهر و پرند را برقرار کند.

وی با بیان این که شهر پرند، شهری مزین به نام انقلاب است، گفت: این شهر نیازمند تکاپو، آرامش و حرکت انقلابی مدیران آن است، باید مدیران با تلاش شبانه روزی کاری کنند تا مترو در روز سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر قهرمان به پرند برسد.

فرماندار شهرستان رباط کریم، با اشاره به ریل گذاری انجام شده افزود: 3 کیلومتر از ریل گذاری مانده که هفته آینده در زمین جاگذاری خواهد شد و برق آن باقی می ماند که مدیرعامل شرکت عمران و شهردار به اتفاق کننده مردم در مجلس در هفته آینده برای حل موضوع به اداره برق منطقه ای خواهند رفت.

ملکشاهی با اشاره به گلایه مردم رباط کریم در خصوص منتفع شدن مردم پرند از مترو و بی نصیب ماندن شهفرایندان رباط کریم از این وسیله حمل و نقل گفت: مترو در راه رسیدن به پرند از رباط کریم می گذرد، از این روی جای بسی مسرت است که طی رایزنی های انجام شده، جهت سهولت رفت و آمد شهفرایندان دو ایستگاه در حکیم آباد و بازارک جانمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس، در انتها مراسم، فرماندار شهرستان، به همراه اعضای حاضر در جلسه از فرایند پیشرفت فیزیکی پروژه بازدید به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1337

به "سوم خرداد 1400 مترو تهران به پرند می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوم خرداد 1400 مترو تهران به پرند می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید