فال روزانه 16، 08، 1398

به گزارش بازیکده، فال روزانه پنج شنبه 16 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان را تبریک می گوییم، سالی که در پیش روی شما است سرشار از شادی و خوشی خواهد بود اگر قدر دوستان و آشنایان را بدانید و مردم دار باشید. در نتیجه توصیه می کنیم برای تعامل بیشتر با دوستان و آشنایان از هم اکنون آغاز کنید و دوستان را به مراسم تولد خودتان دعوت کنید. کارهایی در ماه آذر برای انجام دادن دارید و به تنهایی نمی توانید این کارها را انجام دهید و چاره ای ندارید تا از دوستان و اطرافیان یاری بگیرید. در تیرماه سال آینده از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید خبری خوش به دست شما می رسد، این خبر می تواند زندگی شما را تغییر دهد به شرط اینکه شش دانگ حواس تان به تغییرات اطراف باشد. در شهریور ماه سال آینده زندگی اجتماعی تری را در پیش بگیرید و تا می توانید مهمانی بروید و دوستان و اطرافیان را به منزل دعوت کنید. مهر ماه سال آینده ماهی رویایی و خیال انگیز خواهد بود. در این ماه تا می توانید عاشقی کنید و از زندگی لذت ببرید.

فال روزانه 16، 08، 1398

امروز به جلسه کاری یا مهمانی دعوت هستید و حسابی نگرانید که در این مراسم اعتماد به نفس خود را از دست بدهید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و در این مراسم تمام نظرها به شما جلب خواهد شد و نُقل مجلس می شوید. از ابراز نظر در حضور جمع هراس دارید و بابت این قضیه همواره حق شما خورده شده است. از امروز تصمیم بگیرید که حرف خود را با صدای بلند به گوش دیگران برسانید. در چند روز آینده حواس تان را حسابی جمع کنید چرا که خبرهای مهمی به دست شما می رسد، این خبرها تأثیر مهمی در زندگی شما دارد و نباید از کنار آنها سرسری بگذرید. مدت زیادی است پرسشی از یکی از دوستان دارید و جرأت پیدا نمی کنید این پرسش را با وی در میان بگذارید. نباید از چیزی خجالت بکشید و سؤال خود را از دوست تان بپرسید، مطمئن باشید پس از این مصاحبه رابطه شما و دوست تان بهتر خواهد شد.

امروز اعتماد به نفس عجیبی دارید و احساس می کنید هیچ چیزی جلوی شما را نمی تواند بگیرد. ایده های جالبی هم به ذهن شما راه پیدا نموده و باور دارید که با این ایده ها زندگی تان را دگرگون خواهید کرد. از قلم نیاندازید که قدرت در دانش نهفته است و برای عملی کردن ایده هایی که دارید باید دانش بیشتری کسب کنید. یکی از اطرافیان چشم دیدن پیشرفت های شما را ندارد و تا می تواند چوب لای چرخ شما می گذارد. امروز زمان آن فرا رسیده که حساب این فرد را کف دستش بگذارید و جلوی کارشکنی هایش را بگیرید. انرژی و اعتماد به نفسی که پیدا نموده اید را تنها برای خودتان نگه ندارید و همکاران و اعضای خانواده را در این انرژی سهیم کنید.

ذهن آشفته ای دارید و هزارویک فکر خیال به سرتان زده است، این فکروخیال ها زندگی معمولی شما را فلج نموده و لحظه ای آرام و قرار ندارید. از قلم نیاندازید که با یک دست نمی گردد چند هندوانه برداشت و بهتر است به جای اینکه ذهن تان را به حل هزارویک مشکل مشغول کنید، مسائل را یکی پس از دیگری و به نوبت از سر راه بردارید. از آن دسته افرادی هستید که کارها را دقیقه نود انجام می دهند و به همین دلیل نیز کیفیت کاری که انجام می دهید همواره پایین است. امروز وقت خوبی است تا زمان بندی دقیقی برای انجام کارها معین کنید و از حالا به بعد، کارها را از دل و جان انجام دهید.

قضاوت منصفانه ای در مورد رفتارتان ندارید و همواره خودتان را از دیدگاه دیگران مقایسه می کنید. این امر باعث شده تا اعتماد به نفس شما کاهش پیدا کند و در انجام کارها ترس و واهمه داشته باشید. به جای اینکه نگران قضاوت دیگران باشید، کار خودتان را پیش ببرید و به جای اینکه از قضاوت دیگران دل خور شوید، سعی کنید از این قضاوت ها برای پیشرفت خودتان درس بگیرید. بین شما یکی از همکاران یا اعضای فامیل اختلاف افتاده و نگران هستید که مشاجره شما دست آخر به کجا ختم می گردد. در این شرایط بهتر است سراغ ریش سفید های فامیل یا محل کار بروید و از آنها بخواهید برای سازش میان شما و فردی که با او درگیر شده اید پادرمیانی کند.

انسان دلسوز و بامحبتی هستید و همواره حل مسائل دیگران را به حل مسائل خودتان اولویت می دهید. در نتیجه کارها و مسائل خودتان همواره عقب می افتد و وقتی برای رسیدن به خودتان ندارید. دوستان نیز قدر محبت های شما را نمی دانند و برای حل مسائل به یاری شما نمی آیند. در این شرایط بهتر است دوست و دشمن را از هم تشخیص دهید و در کنار اینکه هوای اطرافیان را دارید، اولویت های زندگی خودتان را از قلم نیاندازید. اهل خطر و ریسک نیستید و علاقه ای به تغییرات ندارید، امروز زمان خوبی است که نگاهی به اطراف بیاندازید و موقعیت های پیش رو را سبک و سنگین کنید. چه بسا موقعیت خوبی در پیش روی شما قرار داشته باشد که جهت زندگی تان را تغییر دهد. این موقعیت ها را دست کم نگیرید و برای یک بار هم که شده دل به دریا بزنید و خطر کنید.

به اندازه ای گرفتار روزمرگی های زندگی شده اید که حتی خودتان را هم فراموش می کنید و دوستان و اهل منزل از اینکه برای آنها وقت نمی گذارید حسابی گله مند شده اند. مطمئن باشید این شیوه کارکردن شما را به جایی نمی رساند و بهتر است نگاه خود به کار و زندگی را تغییر دهید و در کنار اینکه کار می کنید، وقتی را هم برای اهل منزل و دوستان خود اختصاص دهید. رقابت سختی میان شما با یکی از اعضای فامیل یا همکاران در گرفته و حسابی مشغول چشم و هم چشمی و رقابت شده اید. این رقابت راه به جایی نمی برد اما از آن گریزی هم ندارید و ناخواسته گرفتار آن شده اید. مطمئن باشید فردی که با او رقابت می کنید هم دل خوشی از این وضعیت ندارد، در نتیجه با زبان بی زبانی به او بفهمانید که بیشتر از این نمی خواهید این رقابت را ادامه دهید و به جای رقابت، باب دوستی را با او باز کنید.

امروز سرشار از انرژی هستید و اجازه ندهید این انرژی بی فایده مصرف گردد، سعی کنید با دوستان و همکاران تماس بیشتری داشته باشید و انرژی خود را به آنها نیز منتقل نمایید. فکرهای کوچک و بی ارزش را از ذهن خود خارج کنید و از اکنون به بعد، بزرگ فکر کنید و ذهن خود را به انجام کارهای مهم و درآمدزا اختصاص دهید. عاشق کسب علم و دانش هستید اما گرفتاری های زندگی مجالی برای تحصیل علم برای شما نگذاشته و فرصتی برای آموزش و فراگیری پیدا ننموده اید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در آینده با برنامه ریزی و مدیریت، زمانی برای شرکت در کلاس های آموزشی اختصاص دهید. مطمئن باشید به ازای هر مطلب جدیدی که فرا می گیرید، در آینده پول و ثروت بیشتری بدست خواهید آورد.

از کار و کوشش ابایی ندارید اما به دلیل نداشتن ابزار لازم، آن گونه که باید و شاید کار شما پیش نمی رود و همواره عقب هستید. چاره ای ندارید تا به همین وضعیت ادامه دهید اما اجازه ندهید نداشتن ابزار جلوی سرعت شما را بگیرد و در اولین فرصت برای خرید ابزار لازم از همکاران یا دوستان یاری بگیرید. این مشکل شما برای دوستان تان کاملاً قابل درک است و هرکاری که از دست شان بربیاید را برای حل آن انجام می دهند. گرفتار مسئله ای روحی شده اید و احساسات امان شما را بریده اند. این مشکل روحی را شما ایجاد ننموده اید و هیچ کاری هم از دست تان برای حل آن بر نمی آید. در چنین شرایطی باید صبر پیشه کنید و حل مسائل را به گذر زمان واگذار نمایید.

مسافرتی مهم را در پیش دارید و قرار است حسابی در این مسافرت به شما خوش بگذرد، در این بین یکی از آشنایان یا افراد فامیل اصرار دارد که در این مسافرت به همراه شما بیاید و تمایلی ندارید که وی را با خود ببرید. این مشکل را با وی مطرح کنید و دلایل خود را با این فرد در میان بگذارید. اگر دلایل قانع کننده ای به او بگویید، مطمئن باشید که اصراری برای همراهی شما در مسافرتی که پیش رو است نخواهد کرد. دل بزرگی دارید و از اشتباه های دیگران به راحت چشم پوشی می کنید، اما همواره به خودتان سخت می گیرید و برای انجام کوچکترین اشتباه، حسابی خودتان را سرزنش می کنید. از قلم نیاندازید که انسان جایزالخطا است و بیش از حد به خودتان سخت نگیرید و با درس دریافت از اشتباه های گذشته، آینده ای درخشان را رقم بزنید.

آمادگی انجام چندین کار درکنار هم را ندارید و در شرایطی که سر شما شلوغ می گردد، دست از کار می کشید. این اخلاق باعث شده تا از کارها همواره عقب بمانید و احساس کنید که قافیه را باخته اید. از قلم نیاندازید که برنامه ریزی رمز پیروزیت شما است و از هم اکنون با برنامه ریزی دقیق سعی کنید ذهن خود را برای انجام چندین کار در کنار هم آماده نمایید. فردی در فامیل یا محل کار بیمار شده است و نگران این هستید که بیماری او به شما هم سرایت کند، این نگرانی کاملاً درست و به جا است و اگر مواظب نباشید، احتمال بیمارشدن شما نیز وجود دارد. در نتیجه تاجایی که ممکن است از مصاحبت با این دوست یا همکار بیمار، دوری کنید.

اطرافیان توقع زیادی از شما دارند و این قضیه فشار زیادی به شما وارد نموده است و حسابی نگران و مضطرب شده اید. جالب است بدانید توقع اطرافیان خیلی هم بی جا نیست و چه بسا که خودتان را دست کم گرفته اید و به جای فکر کردن به نقاط ضعفی که دارید، به نقاط مثبت خود فکر کنید و به دل مسائل بزنید. یکی از دوستان یا آشنایان شما بیماری یا گرفتاری اقتصادی دارد و مدتی است که خبری از وی ندارید. همین امروز سری به او بزنید و به وی ثابت کنید که رفاقت تنها برای خوشی نیست و در روزهای سختی نیز کنارش هستید.

از هیچ کاری راضی نمی شوید و به قول قدیمی ها در کارها همواره از این شاخه به آن شاخه می پرید، به همین دلیل هم تاکنون پیشرفت زیادی در زندگی نداشته اید و در هیچ کاری پیروز نشده اید. بدانید که رمز پیروزیت شما در تمرکز نهفته است و به جای اینکه عمر خود را به کارهای مختلف سپری کنید، یک کار و حرفه خاص را در پیش بگیرید و تا زمانی که در این کار به تخصص و مهارت نرسیده اید آن را کنار نگذارید. چند روزی است که چشم انتظار مهمان عزیزی هستید و خبری از او ندارید، جایی برای نگرانی وجود ندارد و مهمانی که بی صبرانه منتظرش هستید از راه خواهید رسید و لحظه های شادی را در کنار هم سپری خواهید کرد.

منبع: برترین ها
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 7 دی 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 495

به "فال روزانه 16، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 16، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید