قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال چگونه از ریالی به ارزی تبدیل شد؟

به گزارش بازیکده، ابراهیم شکوری سرپرست سابق دبیر کلی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با رادیو ایران درباره قرارداد اسکوچیچ و انتشار اسناد در رسانه ها اظهار کرد: اینکه نامه ها با چه اهدافی منتشر می گردد جای بحث دارد چرا که درست نیست اسناد محرمانه منتشر گردد.

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال چگونه از ریالی به ارزی تبدیل شد؟

وی ادامه داد: ولی باتوجه به اینکه قرارداد در زمان سرپرستی من منعقد شده باید بگویم که در همان زمان به مقر فیفا سفر نموده بودم که راهی پیدا کنیم تا مطالباتمان را دریافت کنیم و درباره راههای مختلفی صحبت کنیم. یکی از این صحبت ها این بود که فیفا هزینه هایی مثل پرواز و اسکان تیم های ملی، اردوها و همچنین بحث قرارداد مربیان خارجی را به وسیله این مطالبات پرداخت کند.

او ادامه داد: درست در همان زمان قرارداد آقای اسکوچیچ منعقد شد و در آن موقع قراردادش به ریال بسته شد و تا زمانی که بودم قرارداد به ریال بود. وقتی از سوییس آمدم در این رابطه با آقای بهاروند صحبت کردیم و این بهترین موقعیت بود که بتوانیم مطالباتمان را از فیفا دریافت کنیم و همچنین دیگر به صورت ریالی هزینه نکنیم. این نامه برای همین نوشته شد و دنبال راهی بودیم که چطور می توانیم یک متمم به قرارداد اسکوچیچ اضافه کنیم تا مبلغ را به نرخ روز تبدیل و به وسیله فیفا تبدیل کنیم.

شکوری با بیان اینکه قرار بود الحاقیه ای به قرارداد اسکوچیچ اضافه گردد، گفت: اگر او هم موافق بود، قراردادش را ارزی پرداخت کنیم. باتوجه به شرایط کشورمان تلاشمان این بود همه راهها را امتحان کنیم که دیگر به تغییر و تحولات رسیدیم و بنده از فدراسیون جدا شدم.

او در انتها در پاسخ به این سوال که پیشنهادی برای بازگشت به فوتبال دارد، گفت: چند جلسه خوب با بهاروند داشتم اما در حال حاضر او تاکید داشت که کارمند فدراسیون هستم و باید در فدراسیون حضور داشته باشم. اکنون در مرخصی هستم و در حال استراحت هستم تا بتوانم برگردم و به فوتبال خدمت کنم. واقعیتش بیشتر از این نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 953

به "قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال چگونه از ریالی به ارزی تبدیل شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال چگونه از ریالی به ارزی تبدیل شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید