محدودیت های ترافیکی در محورهای خراسان رضوی

رئیس پلیس راه خراسان رضوی از محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اطلاع داد.

محدودیت های ترافیکی در محورهای خراسان رضوی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی امیدوار با تسلیت ایام سوگواری دهه سرانجامی صفر، اظهار کرد: تمهیدات انتظامی و ترافیکی همزمان با روزهای سرانجامی ماه صفر در دستور کار پلیس راه خراسان رضوی قرار می گیرد.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی، اضافه نمود: بر این اساس تردد وسایل نقلیه باری شامل تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء وسایل باری حامل سوخت و مواد فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا 22 روزهای آدینه سوم آبان ماه الی سه شنبه هفتم آبان در محورهای اصلی استان ممنوع است.

وی اعلام نمود: تردد تمامی وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد - ملک آباد به صورت 24 ساعته در روزهای پنجشنبه دوم آبان ماه الی ششم آبان ماه ممنوع بوده و این جهت برای تردد زائران پیاده اختصاص می یابد.

سرهنگ امیدوار گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه هفتم آبان ماه تا سرانجام ترافیک همان روز از مشهد به سمت جنوب (ملک آباد) به صورت یک طرفه خواهد بود. ضمن این که برای تخلیه ترافیکی، خروجی مشهد از این محور به عنوان جهت جانبی و کمکی آزاد راه شهید شوشتری استفاده خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان خراسان رضوی در سرانجام با اشاره به این مطلب که تردد وسایل نقلیه سنگین و باری به استثناء وسایل حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر الی 22 روز پنجشنبه ، شنبه و دوشنبه و همچنین از ساعت 8 صبح الی 22 روزهای آدینه، یکشنبه، سه شنبه و آدینه در محور قوچان به مشهد ممنوع خواهد بود، گفت: امیدواریم با همکاری زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع) بتوانیم به وظایف و مسؤولیت های خطیری که در این ایام بر دوش داریم به خوبی و شایستگی عمل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 18 آذر 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 454

به "محدودیت های ترافیکی در محورهای خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در محورهای خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید