مراغه چیان: بهترین مربی هم الان به استقلال بیاید، نتیجه نمی گیرد

به گزارش بازیکده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید بی ثباتی در باشگاه باعث شده، آبی پوشان نتوانند نتیجه ایده آلی کسب نمایند.

مراغه چیان: بهترین مربی هم الان به استقلال بیاید، نتیجه نمی گیرد

سعید مراغه چیان پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت گفت: استقلال در این مدت چندین مربی عوض نموده و این باعث شده باشگاه خیلی هزینه بدهد. من فکر می کنم حدود 40 میلیارد تومان برای مربی متحمل شدیم. باشگاه در حال حاضر به ورشکستگی افتاده است. ما از نظر مدیریتی خیلی عقب افتادیم. مدیران ناکارآمدی که داشتیم، باعث شده استقلال به شرایط بدی بیفتد. من فکر می کنم هر مربی ای به استقلال بیاید، نمی تواند تیم را به صورت ایده آل دربیاورد اما آرزو می کنم فرهاد مجیدی بتواند عملکرد خوبی از خودش در تیم استقلال برجای بگذارد. ما همه استقلالی هستیم و دوست داریم تیم بعد از چندین سال، یک مقام قهرمانی کسب کند. الان 5 سال است که استقلال نتوانسته نتیجه لازم را کسب کند و هر سال ضربه های جدی خورده است.

او ادامه داد: تیم از نظر روحی و روانی، ضعیف است. اگر بهترین مربی را الان بیاورید، استقلال نمی تواند نتیجه بگیرد اما امیدوارم استقلال با فرهاد مجیدی نتیجه بگیرد. ما الان در منطقه دفاع و هافبک بازیکن کم داریم. استقلال را واقعا نابود کردند و به بیراهه کشاندند. من فکر می کنم باشگاه 100 میلیارد بدهی دارد. پول ها در باشگاه به راحتی به هدر رفته است. با این شرایط به نظر من شرایط برای مجیدی سخت است که بتواند نتیجه را برای آبی پوشان تغییر دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که اولین کاری که مجیدی باید در تیم استقلال انجام دهد، چیست؟ گفت: استقلال از نظر اقتصادی در شرایط بدی قرار گرفته است و بازیکنان مطالبات خود را نگرفته اند. این بازیکنان حرفه شان فوتبال است و از این طریق کسب درآمد می نمایند. به نظر من مجیدی باید در این رابطه با باشگاه صحبت های لازم را انجام دهد. من مجیدی را دوست دارم و می خواهم در کارش پیروز گردد اما کار بسیار سخت است. من به آقای فکری هم قبلا گفته بودم. تیم ما در حوزه بازی سازی مشکل دارد و این مسئله ای است باید رفع گردد.

او در خاتمه گفت: این طرفداران، عشقشان استقلال است و دوست ندارند از حریف شان عقب بیفتند. تغییرات استقلال از زمان شفر شروع شده و این نشان می دهد ما مدیران بی کفایتی داشتیم. اگر ما ثبات را در باشگاه مدنظر قرار می دادیم، این اتفاقات رخ نمی داد. امیدوارم شرایطی در باشگاه پیش بیاید که دیگر شاهد بی ثباتی و تغییر در باشگاه نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1469

به "مراغه چیان: بهترین مربی هم الان به استقلال بیاید، نتیجه نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراغه چیان: بهترین مربی هم الان به استقلال بیاید، نتیجه نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید