معاون مطبوعاتی کاخ سفید کناره گیری کرد

به گزارش بازیکده، معاون سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید به دلیل استفاده از کلمات زننده در جریان تهدید یک روزنامه نگار و اظهارات تبعیض آمیز جنسی طی یک گفت و گوی تلفنی، از سمت خود کناره گیری کرد.

معاون مطبوعاتی کاخ سفید کناره گیری کرد

به گزارش ایلنا، تلر جوزف داکلو، معاون سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید به دلیل استفاده از کلمات زننده در جریان تهدید یک روزنامه نگار و اظهارات تبعیض آمیز جنسی طی یک گفت و گوی تلفنی، از سمت خود کناره گیری کرد.

وی پیش از این به مدت یک هفته از کار تعلیق شده بود.

این نخستین استعفا در دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا است.

این فرد 32 ساله که از اعضای تیم انتخاباتی بایدن بود، به کاخ سفید پیوست و یکی از معاونان جن ساکی، سخنگوی رئیس جمهوری آمریکا شد.

وی ظاهراً به تارا پالمری روزنامه نگار پولتیکو گفته است: من تو را نابود می کنم.

این روزنامه نگار با داکلو تماس گرفته بود تا در خصوص روابط وی با روزنامه نگار زن دیگری به نام الکسی مکاموند از پایگاه خبری اکسیوس و مسائل اخلاقی ناشی از آن پرسش کند.

به گزارش بی بی سی، داکلو در بیانیه ای که در توئیتر منتشر کرد، نوشت: میزان تاسف، شرمساری و پشیمانی من از رفتارم با کلمات قابل توصیف نیست. من از زبانی استفاده کردم که هیچ زنی نباید از دیگران بشنود، به خصوص در شرایطی که فقط قصد داشته کارش را انجام دهد. عبارات من زننده، غیرمحترمانه و غیرقابل قبول بود.

وی اضافه کرد: دردناک است که همکارانم در کاخ سفید و رئیس جمهور را شرمسار نموده ام، و امشب بعد از گفت و گویی با مدیران ارتباطات کاخ سفید از سمت خود استعفا می دهم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1423

به "معاون مطبوعاتی کاخ سفید کناره گیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون مطبوعاتی کاخ سفید کناره گیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید