واکنش فتحی به رای دادگاه CAS: من قاضی نبودم و مقصر نیستم!

به گزارش بازیکده، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره رای نهایی دادگاه عالی ورزش نسبت به پرونده سوپرجام توضیحاتی را ارائه داد.

واکنش فتحی به رای دادگاه CAS: من قاضی نبودم و مقصر نیستم!

به گزارش بازیکده، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره رای نهایی دادگاه عالی ورزش نسبت به پرونده سوپرجام توضیحاتی را ارائه داد. این مصاحبه را در زیر می خوانید:

شنیده می شود که رأی نهایی درباره پرونده سوپرجام اعلام شده، آیا واقعیت دارد؟

باشگاه استقلال امروز از رای نهایی دادگاه عالی ورزش در مورد سوپرجام مطلع شده است و به این ترتیب اعتراض ما به تصمیمی که همچنان عقیده داریم نادرست بوده، به پایان نرسید.

عده ای از هواداران استقلال پس از اعلام رای نهایی به مدیریت فعلی اعتراض داشتند.

ماجرای عدم حضور استقلال در سوپرجام در زمان مدیریت من رخ نداده اما از روز اولی که به استقلال آمدم همه اقدامات لازم را جهت تجدیدنظر انجام دادم. ابتدا پرونده را به کمیته استیناف بردیم و در نهایت به سراغ دادگاه عالی ورزش رفتیم.

گروهی هم می گویند که شما به هواداران درباره این پرونده قول داده بودید.

بله اما چه قولی؟ به هواداران بارها قول داده بودم که با حداکثر توان این پرونده را پیگیری می کنیم و همین تلاش ها را هم انجام دادیم اما من که قاضی دادگاه نبودم و معتقدم مدیریت فعلی باشگاه استقلال هیچ قصوری در این مورد نداشته است. باشگاه استقلال در این پرونده به وظیفه ذاتی خود عمل کرد و البته به نتیجه نرسیدن این دعوی، باعث عقب نشینی ما نخواهد بود. باشگاه در هرجایی احساس کند حقی از تیم و هواداران استقلال ضایع شده وارد عمل می شود و از مسیرهای حقوقی نه با جنجال و هیاهو برای استیفای حق استفاده خواهد کرد؛ اگرچه ممکن است نظر تصمیم گیران و قضات چیزی برخلاف نظر ما و هوادار استقلال باشد که همچنان باقاطعیت اعلام می کنم رای بدوی سوپرجام صادره از سوی کمیته های انضباطی و استیناف در ایران را ناعادلانه می دانم .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 398

به "واکنش فتحی به رای دادگاه CAS: من قاضی نبودم و مقصر نیستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فتحی به رای دادگاه CAS: من قاضی نبودم و مقصر نیستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید