پرسپولیس بیخیال شجاع خلیل زاده نمی گردد

به گزارش بازیکده، امیر ساعد وکیل درباره تایید رای اتاق حل اختلاف فیفا از سوی دادگاه CAS و محکوم شدن باشگاه پرسپولیس به پرداخت 475 هزار یورو به علاوه پنج درصد سود سالیانه به این بازیکن گفت: این رای قطعی است و نمی توان اقدام حقوقی انجام داد. به هر حال با وجود زحمات دوستان قبلی در واحد حقوقی باشگاه، رای پرونده بودیمیر از سوی دادگاه CAS تایید شده است. باشگاه پرسپولیس در هر حال حاضر باید به هر طریقی این مبلغ را پرداخت کند و به این امر تعهد دارد. به هر صورت برای جلوگیری از مسائل انضباطی باید برای پرداخت طلب این بازیکن به راهکار رسید.

پرسپولیس بیخیال شجاع خلیل زاده نمی گردد

وی درباره آخرین شرایط پرونده عیسی آل کثیر در دادگاه CAS و صدور رای قطعی این بازیکن شرح داد: طبق مقررات هیچ تاریخ مشخصی برای صدور رای نهایی این پرونده وجود ندارد، اما از دادگاه CAS خواسته ایم سریع تر نظر خود را اعلام کند. با این وجود دادگاه ملزم نیست برای اینکه در تاریخ معینی این رای صادر گردد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعی پرونده شجاع خلیل زاده گفت: این پرونده اکنون در کمیته استیناف است تا نظر نهایی این کمیته اعلام گردد. نظر کمیته شرایط این بود که پرونده خلیل زاده باید به وسیله مراجع بین المللی رسیدگی گردد و ما هم اعتراض خود را در کمیته استیناف مطرح کردیم. پس از صدور رای درباره اقدام های بعدی تصمیم گیری می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1343

به "پرسپولیس بیخیال شجاع خلیل زاده نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس بیخیال شجاع خلیل زاده نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید