پشت پرده تعطیلی مدارس در عربستان به بهانه مبارزه با کرونا

به گزارش بازیکده به نقل از النشره، افشا کننده اسرار خاندان آل سعود که در توئیتر به مجتهد معروف است اظهار داشت که تعطیل شدن مراکز آموزشی در عربستان ارتباطی با ویروس کرونا و مقابله با آن ندارد.

پشت پرده تعطیلی مدارس در عربستان به بهانه مبارزه با کرونا

وی اضافه کرد: این اقدام با هدف مسائل امنیتی انجام شده است.

مجتهد تاکید نمود به نظر می رسد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان خود را برای یک مسئله مهم طی روزهای آینده آماده می نماید.

مجتهد افشانماینده اسرار درونی آل سعود پیش از این ضمن تأیید بازداشت احمد بن عبدالعزیز یکی از برجسته ترین شاهزادگان سعودی و فرزند مؤسس عربستان به دست محمد بن سلمان و محمد بن نایف ولیعهد سابق و نیز عبدالعزیز بن سعود وزیر کشور سعودی و نیز بازداشت شمار دیگری از شاهزادگان اعلام نموده بود: موضوع به انتصاب محمد بن سلمان به عنوان پادشاه و مخالفت گسترده در داخل آل سعود مربوط می گردد.

افشانماینده اسرار درونی آل سعود از بازداشت شماری از افسران دستگاه های امنیتی و ارتش و گارد به اتهام وابستگی به احمد بن عبدالعزیز یا محمد بن نایف اطلاع داد و اضافه کرد: هر فردی که بن سلمان به وی شک دارد که با این دو در ارتباط باشد را بازداشت می نمایند.

مجتهد فاش کرد: موضوع به حادثه عظیم مربوط می گردد و بازداشت های گسترده شاهزادگان و افسران عالی رتبه به این حادثه مربوط است. کشورهای غربی نگران تبعات این حادثه هستند اگر بن سلمان موضوع را اعلام نکند کشورهای غربی قصد دارند که جزئیات موضوع را فاش نمایند تا محمد بن سلمان را مجبور به مسئولیت پذیری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 799

به "پشت پرده تعطیلی مدارس در عربستان به بهانه مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده تعطیلی مدارس در عربستان به بهانه مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید