یک سوم از تصادفات رانندگی کشور ساختگی هستند

به گزارش بازیکده، مدیرکل دفتر امور حقوقی بیمه مرکزی با بیان اینکه تقلبات در حوزه بخش ثالث طی چند سال اخیر به واسطه اقتصاد بیمار در کشور ما، روز به روز در حال افزایش است گفت: 30 درصد تصادفات کشور ساختگی است.

یک سوم از تصادفات رانندگی کشور ساختگی هستند

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ میرقاسمی، مدیر کل دفتر امور حقوقی بیمه مرکزی گفت: تقلبات در حوزه بخش ثالث طی چند سال اخیر به واسطه اقتصاد بیمار در کشور ما، روز به روز در حال افزایش است. به حدی که عده ای از این طریق امرار معاش می کنند.

وی افزود: در بحث بیمه عمر، با فردی روبرو شدیم که به طور ساختگی مراسم فوت برای خود برگزار کرد و جنازه سوخته اتباع بیگانه را به جای خود قرار داد تا بیمه عمر دریافت کند. بعد از 10 سال متوجه شدیم این فرد زنده است.

میرقاسمی افزود: چند سال پیش هم باندی در شهر قم پیدا کردیم که در میان آن ها تعدادی پزشک و پرستار بود. این گروه شبکه ای فعالیت می کردند.

مدیر کل دفتر امور حقوقی بیمه مرکزی ادامه داد: چند وقت پیش هم با مورد عجیبی برخورد کردیم؛ فردی در یکی از محله های شهریار پای خود را با چوب و آهن شکست تا خسارت دریافت کند. البته بیشتر این افراد اتباع خارجی هستند که به جای کار کردن ترجیح می دهند بیمه دریافت کنند.

او اظهار کرد: هزینه درمان افرادی که از این طریق آسیب می بینند، رایگان است؛ بنابراین چنین افرادی از پرداخت درمان به بیمارستان نیز معاف می شوند.

میرقاسمی گفت: آمار دقیقی از این خسارات نداریم، اما برآورد بیمه مرکزی نشان می دهد که 30 درصد خسارات بیمه شخص ثالث ساختگی است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1411

به "یک سوم از تصادفات رانندگی کشور ساختگی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سوم از تصادفات رانندگی کشور ساختگی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید