آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت

به گزارش بازیکده، اگر شما هم دوست دارید یک زندگی راحت و آرام داشته باشید، اولین قدمی که باید بردارید ایجاد یک فضای راحت و گرم و نرم است. خانه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد از دکوراسیون داخلی ساده و بسیار راحتی استفاده می نمایند بطوریکه بیننده با یک نگاه به آنها سریعا به نوعی آرامش درونی می رسد. طراحان در تزیین این خانه از عناصری شیک، مدرن و ساده استفاده نموده اند اما نه در حدی که بشود آنها را مینیمالیستی بحساب آورد ولی در عین حال دکوراسیون داخلی خانه را بدور از هر گونه شلوغی و اغراق نشان می دهند. اما همانطور که گفتیم هدف اول و اصلی طراحی چنین مکان هایی ایجاد محیطی راحت، آرامش بخش و همچنین شیک و به روز بوده است، به همین خاطر این خانه ها در عین زیبایی، کاربردی و راحت نیز هستند.

آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید نوعی احساس رضایت در نگاه به این عکس به بیننده منتقل می گردد و همین دلیل آنرا ویژه و منحصربفرد می نماید. استفاده از رنگ خنثی تقریبا ماسه ای، کنتراست بسیار زیبایی با رنگ فیروزه ای مبل ها ایجاد نموده ترکیبی که ما را دقیقا به یاد غروب آفتاب در کنار ساحال دریا می اندازد.

در طرح بعدی تن های خاکستری کاملا بر محیط حکم فرمایی می نمایند طوریکه که از آشپزخانه آغاز می گردد و با نهایت دقت و ظرافت تا اتاق نشیمن و اتاق خواب ها ادامه می یابد و در نهایت به رنگ خاکستری تیره مایل به مشکی در حمام و سرویس بهداشتی ختم می گردد. این جهش تنی در رنگ محیط های اصلی خانه علاوه بر ایجاد نمایی شیک، به بهترین شیوه فضاهای خانه را از یکدیگر جدا می نماید و در عین حال جریان و پیوستگی خود را حفظ می نماید.

دکوراسیون داخلی ساده

منبع: اتاق
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1189

به "آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید