فرهنگ و هنر

گزارش تصویری نوزدهمین جشنواره سینمایی تلوزیونی حافظ

نوزدهمین جشنواره سینمایی-تلویزیون حافظ برگزار گردید و آژانس هواپیمایی خبرنگاران این افتخار را داشت که جز یکی از اسپانسرهای این رویداد باشد.

7 خرداد 1399

امیر نوری بهترین حامل شیرینی در کره زمین معرفی گشت

امیر نوری بازیگر ایرانی است که در تاریخ 6 شهریور 1363 در شهر تهران به جهان آمد. وی از سال 1372 و زمانی که نه ساله بود بازیگر شد.

6 خرداد 1399

تهیه 500 بسته آموزشی رعایت پروتکل های بهداشتی در کارگاه های مرمتی آذربایجان غربی

معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: با توجه به شیوع کرونا 500 بسته آموزشی رعایت پروتکل های بهداشتی در کارگاه های مرمتی استان تهیه شد.

5 خرداد 1399

چگونه روسیه از فناوری های امنیتی برای مهار کرونا استفاده می نماید؟

روسیه تحت ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین یکی از پیشگامان فناوری های امنیتی است. سال گذشته ، رهبر کرملین اقداماتی را تصویب کرد که امکان ایجاد یک اینترنت دولتی را در روسیه فراهم می نماید. درواقع اینترنت روسیه از اینترنت جهانی مجزا عمل می نماید. اکنون عالم...

29 اردیبهشت 1399

اجرای بیش از هزار بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمانشاه

معاون گردشگری کرمانشاه از 1041 بازدید از تأسیسات گردشگری سطح استان باهدف بررسی فرایند اجرای دستورالعمل پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

28 اردیبهشت 1399

رونق ادبیات کلاسیک و داستان های فانتزی در روزهای کرونایی

فروش کتاب در بریتانیا در روزهای خودقرطینگی فروش چشمگیری یافته است. مردم به ادبیات پناه برده اند و ارباب حلقه ها، صد سال تنهایی و رمان های کلاسیک پرحجم این روزها طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

27 اردیبهشت 1399

ساختمان های مسکونی چناران تا 5 متری تپه باستانی پیشروی نموده اند

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چناران گفت: شرایط امروز تپه باستانی چناران بسیار تاسف برانگیز است در حالی که تصاویر هوایی سال 2006 نشان می دهد که تپه در میان زمین های کشاورزی واقع شده و از حاشیه شهر 800 متر فاصله دارد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بازدید مجازی از بناهای تاریخی استان کرمان فراهم شد

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: بازدید از بناهای تاریخی و مناطق گردشگری این استان به وسیله فضای مجازی میسر شده است.

26 اردیبهشت 1399

جزیره عروسک های مکزیک، جزیره ترسناک روح سرگردان!

عاشقان هیجان و دوستداران ترس، آیا جرات رفتن به جزیره عروسک های مکزیکی را دارید؟ در بسیاری از فیلم های ترسناک، شخصیت های عروسک های قدیمی و خراب شده، نقش اصلی را دارند. در جزیره عروسک های مکزیک، گمان می کنید که در میان جنگلی راز آلود همراه با تعداد بسیاری...

25 اردیبهشت 1399

آزمون: مدیریت فوتبال مان پسرفت نموده است، امیدوارم در زنیت بهترین باشم

لژیونر فوتبال کشورمان گفت: یکی از هدف هایی که در سال جدید دارم این است که بتوانم در زنیت عملکرد بهتری داشته باشم.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سلامتی را به هم عیدی بدهیم

بیرجند - خبرنگاران - یکی از جذابیت های نوروز از دیرباز در ایران عیدی دادن و عیدی دریافت به ویژه برای کوچکترها بوده و نوروز 99 عیدی باارزش تر از سلامتی نیست که به یکدیگر بدهیم.

18 اردیبهشت 1399

رایزنی نویسنده یک رمان با مخاطبانش در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، رضا استادی که سال جاری رمان بدون تو غیر ممکن بود نوشته وی پس از شش سال توقیف، در دولت یازدهم مجوز انتشار دریافت نموده حدود یک ماهی است که در یکی از شبکه اجتماعی صفحه ای با نام رمان بدون تو غیرممکن بود راه اندازی نموده و دیالوگ های کتاب...

17 اردیبهشت 1399

قطر در راه نمایشگاه کتاب تهران، کتاب تهمینه میلانی حاشیه ساز شد

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: مرور خبرهای کتاب این هفته را با توجه به این نکته شروع می کنیم که حجم بیشتر این خبرها، مربوط به رویدادهای شهرستانی و اتفاقاتی خبری است که قرار است در آینده نزدیک در استان های مختلف کشور انجام شوند. به این ترتیب، ابتدا به آنالیز اخبار...

16 اردیبهشت 1399

مدرسه غیاثیه خرگرد خواف مرمت شد

جانشین معاون میراث فرهنگی خراسان رضوی از اجرای عملیات مرمتی در مدرسه غیاثیه خرگرد خواف خبر داد.

16 اردیبهشت 1399

متهم اول ورود کرونا به ایران ، تداوم پروازهای ماهان به چین؛ نگرانی مردم و فرار مسئولان

اگر شرکت هواپیمایی ماهان، مسافربری است پس چرا بدون داشتن هیچ هواپیمای کارگویی انحصار حمل ونقل هوایی عظیم ترین شریک تجاری ایران، چین را در دست دارد و اگر این ایرلاین کارگو (باری) است، چرا سوبسید حداقل 900درصدی سوخت که برای کنترل قیمت بلیت مسافرت های هوایی...

9 اردیبهشت 1399

پارک ها و باغ های بی نظیر مادرید آرامش خیال در شلوغی شهر

پارک ها و باغ های مادرید آرامش خیال در شلوغی شهردر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره پارک ها و باغ های مادرید ، سخن خواهیم گفت.

4 اردیبهشت 1399

کلیسای سنت اسحاق، دومین ساختمان بلند سنت پترزبورگ

کلیسای سنت اسحاق سنت پترزبورگاین بار به سراغ یکی از جاذبه های سنت پترزبورگ، شهر خواهر خوانده اصفهان خواهیم رفت. در یکی از زیباترین شهرهای دنیا که روزگاری پایتخت روسیه بود (سنت پترزبورگ) کلیساها متنوع و البته دیدنی ساخته شده است که جهانگرد ها و گردشگران...

31 فروردین 1399

برندگان مسابقه بین المللی عکاسی منظره (لنداسکیپ) سال 2019

مسابقه بین المللی سالانه عکاسی از مناظر به تازگی برندگان خود در سال 2019 را معرفی کرد. تصاویری که به زیبایی طبیعت و به شگفتی اعجازهای آن هستند.

28 فروردین 1399

قطار و ترامواهای آلمان، اوج تحول در حمل و نقل عمومی اروپا

آلمانی ها درباره خیلی از موارد شکایت می نمایند، از جمله مالیات، سیاست، فستیوال های سالیانه و قطارها. این درحالی است که خیلی از ما، گاهی اوقات درباره مواردی نظیر پرداخت مالیات، انتخابات یکنواخت نمایندگان اعتراض می کنیم. اما در این بین، قطارها موضوع دیگری...

26 فروردین 1399

خبرنگاران سر درِ خانه تاریخی علوی تبریز مرمت و ساماندهی می گردد

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از مرمت و ساماندهی سر درِ خانه علوی تبریز با 200 میلیون تومان اعتبار اطلاع داد.

26 فروردین 1399
تعداد: (158)