مقالات گردشگری

تهیه 500 بسته آموزشی رعایت پروتکل های بهداشتی در کارگاه های مرمتی آذربایجان غربی

معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: با توجه به شیوع کرونا 500 بسته آموزشی رعایت پروتکل های بهداشتی در کارگاه های مرمتی استان تهیه شد.

5 خرداد 1399

برای اجاره ویلا در یک شهر بندری چقدر باید هزینه کنیم؟

گشت وگذار و سفر به هر شهری با ویژگی ها، آب وهوا و جاذبه های توریستی آن، لطف خودش را دارد. شهرهای شمالی با طبیعت بکر و سرسبز یا شهرهای جنوبی با ساحل های گرم و مناطق تاریخی خود بسیار خاطره انگیز هستند. در این میان سفر به بندرها مسافران و گردشگران را با دیدنی...

2 خرداد 1399

روستای ناشناخته کشه؛ از جاذبه های گردشگری نطنز، عکس

روستای کشه یکی از روستاهای تاریخی ایران که سفر کردن به آن و لذت بردن، از زیبایی های آن فراموش نشدنی است. این روستا از جاذبه های گردشگری نطنز، به شمار می آید.

30 اردیبهشت 1399

همدردی مهران مدیری با دزدها!، راهکارهای مجری دورهمی برای فرار از ممنوعیت سفر

مهران مدیری در برنامه دورهمی در خصوص موضوعات مختلف استند آپ اجرا کرد.

29 اردیبهشت 1399

چگونه روسیه از فناوری های امنیتی برای مهار کرونا استفاده می نماید؟

روسیه تحت ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین یکی از پیشگامان فناوری های امنیتی است. سال گذشته ، رهبر کرملین اقداماتی را تصویب کرد که امکان ایجاد یک اینترنت دولتی را در روسیه فراهم می نماید. درواقع اینترنت روسیه از اینترنت جهانی مجزا عمل می نماید. اکنون عالم...

29 اردیبهشت 1399

اجرای بیش از هزار بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمانشاه

معاون گردشگری کرمانشاه از 1041 بازدید از تأسیسات گردشگری سطح استان باهدف بررسی فرایند اجرای دستورالعمل پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

28 اردیبهشت 1399

ساختمان های مسکونی چناران تا 5 متری تپه باستانی پیشروی نموده اند

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چناران گفت: شرایط امروز تپه باستانی چناران بسیار تاسف برانگیز است در حالی که تصاویر هوایی سال 2006 نشان می دهد که تپه در میان زمین های کشاورزی واقع شده و از حاشیه شهر 800 متر فاصله دارد.

27 اردیبهشت 1399

راهنمایان گردشگری درآمد خود را از دست دادند

ایام نوروز اوج کاری راهنمایان گردشگری است و عید هم که بگذرد معمولا بازار کار توریسم خارجی داغ است، اما امسال نه تنها در ماه های پایانی سال شرایط گردشگری دچار رکود بی سابقه ای شد که انتظار می رود با توجه به شیوع کرونا و توصیه های اکید مبنی بر سفر نکردن،...

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بازدید مجازی از بناهای تاریخی استان کرمان فراهم شد

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: بازدید از بناهای تاریخی و مناطق گردشگری این استان به وسیله فضای مجازی میسر شده است.

26 اردیبهشت 1399

بهبودی 61 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی 61 نفر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر اطلاع داد و گفت: یک نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

25 اردیبهشت 1399

جزیره عروسک های مکزیک، جزیره ترسناک روح سرگردان!

عاشقان هیجان و دوستداران ترس، آیا جرات رفتن به جزیره عروسک های مکزیکی را دارید؟ در بسیاری از فیلم های ترسناک، شخصیت های عروسک های قدیمی و خراب شده، نقش اصلی را دارند. در جزیره عروسک های مکزیک، گمان می کنید که در میان جنگلی راز آلود همراه با تعداد بسیاری...

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کنترل محورهای ارتباطی شهرستان لردگان تشدید می گردد

شهرکرد- خبرنگاران- فرماندار لردگان از افزایش و تشدید کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان لردگان و خانمیرزا از روز شنبه اطلاع داد.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سلامتی را به هم عیدی بدهیم

بیرجند - خبرنگاران - یکی از جذابیت های نوروز از دیرباز در ایران عیدی دادن و عیدی دریافت به ویژه برای کوچکترها بوده و نوروز 99 عیدی باارزش تر از سلامتی نیست که به یکدیگر بدهیم.

18 اردیبهشت 1399

رایزنی نویسنده یک رمان با مخاطبانش در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، رضا استادی که سال جاری رمان بدون تو غیر ممکن بود نوشته وی پس از شش سال توقیف، در دولت یازدهم مجوز انتشار دریافت نموده حدود یک ماهی است که در یکی از شبکه اجتماعی صفحه ای با نام رمان بدون تو غیرممکن بود راه اندازی نموده و دیالوگ های کتاب...

17 اردیبهشت 1399

مدرسه غیاثیه خرگرد خواف مرمت شد

جانشین معاون میراث فرهنگی خراسان رضوی از اجرای عملیات مرمتی در مدرسه غیاثیه خرگرد خواف خبر داد.

16 اردیبهشت 1399

بهترین جاذبه های گردشگری کبک؛ کانادا

کبک یکی از بزرگترین ایالت های کانادا محسوب می گردد که حدود یک ششم از مساحت این کشور را در بر گرفته است و دارای مناظر متنوع از شهرهای تاریخی تا توندراهای متروکه شمالگان می باشد. این منطقه از شمال به مدار قطب شمال و از جنوب به مرز ورمونت و نیویورک و از غرب...

15 اردیبهشت 1399

از زیباترین مناطق موجود در ایتالیا تا واحد پول مالدیو بدانید

زیباترین مناطق موجود در ایتالیاایتالیا را به جرئت می توان به عنوان یکی از بهترین کشورهای گردشگری معرفی کرد که همه ساله هزاران مسافر با استفاده از تور ایتالیا به این کشور سفر می نمایند تا از مناظر و جاذبه های گردشگری موجود در این منطقه از دنیا دیدن نمایند.

14 اردیبهشت 1399

مصاحبه، فعال بحرینی: ویروس کرونا ابزار عقده گشایی آل خلیفه است

یک فعال سیاسی بحرینی با اشاره به شرایط شهروندان بحرینی به جای مانده در جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود که ویروس کرونا به ابزار عقده گشایی آل خلیفه تبدیل شده است.

13 اردیبهشت 1399

سومین محموله یاری های قطر به تهران رسید

یک فروند هواپیما حامل سومین محموله یاری های دولت قطر شامل تجهیزات پزشکی وارد تهران شد.

12 اردیبهشت 1399

چه خطرهایی افغانستان را تهدید می نماید؟

آیا دو دولته شدن افغانستان بر فرایند صلح با طالبان اثر می گذارد؟

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (204)