مقالات گردشگری

یک چهارم مرگ های روزانه کرونا در خوزستان اتفاق می افتد

رییس تیم واکنش سریع کووید19 در کشور با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان نباید درباره این بیماری دچار خوش باوری شویم؛ در عین حال بر لزوم افزایش تست ها و بیماریابی تاکید نمود و گفت: در ویروس جهش یافته، درمان سرپایی اهمیت بسیار زیادی دارد و هرچه درمان به موقع و...

15 فروردین 1400

معرفی فیلم های منتخب اکران نوروزی در سینماها

قصه اکران نوروزی، قصه عجیبی است. سال ها تهیه کننده های مختلفی برایش سر و دست می شکستند و حالا کمتر کسی رغبت می کند فیلمش را برای اکران در نوروز به شورای اکران معرفی کند.

14 فروردین 1400

بازسازی کامل عمارت جنانی 6 تا 7 میلیارد هزینه احتیاج دارد

ایسنا/ براساس سخنان مالک عمارت جنانی همدان، بازسازی کامل عمارت جنانی 6 تا 7 میلیارد هزینه احتیاج دارد.

8 فروردین 1400

فراوری تاکسی هوایی دوربرد در فرانسه

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، اگر چه رقابت برای ارائه خدمات تاکسی هوایی مدتی است در نقاط مختلف دنیا شروع شده، اما یکی از چالش های راه اندازی خدمات یادشده ضعف باتری های فراوری شده برای استفاده در این تاکسی هاست. این باتری ها معمولاً تنها حدود 20...

8 فروردین 1400

آیا خطر گردشگری سلامت کمتر از گردشگری توریستی است؟

در حالی صدور ویزا برای گردشگران خارجی توریستی لغو شده است که ویزا گردشگری تجارت و سلامت همچنان صادر می شود ولی آیا خطر گردشگری سلامتی که احتمال انتقال بیماری را به همراه دارد نسبت به گردشگری معمول برای ورود به کشور کم خطرتر است؟

6 فروردین 1400

شروع جابجایی لیگ یک از 19 اسفند، تاوان سخت فسخ یک طرفه قراردادها

خبرنگاران/گیلان مسئول کمیته جابجایی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشور، گفت: فصل جابجایی بازیکنان در لیگ برتر از 2 اسفند و لیگ آزادگان از 19 اسفند نیز شروع می گردد.

28 اسفند 1399

برای سرویس ماشین تعمیرگاه نرو بسپارش به اتوتیک

اگر ماشین دارید و اهل رانندگی هستید، می دانید با انجام سرویس های دوره ای، عمر خودرو را بیشتر خواهید کرد. برای مثال تعویض دوره ای روغن موتور بسیار مهم است و انجام ندادن آن در بلندمدت می تواند آسیب جدی به خودرو وارد کند، پس حتما وقتی را برای رفتن به تعمیرگاه...

27 اسفند 1399

روز بدشانسی مس و خوش شانسی نفت، به پورموسوی اطلاعات غلط داده اند

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی عصر شنبه پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: ابتدا درگذشت مهرداد میناوند را به اهالی فوتبال کشور تسلیت می گویم و امیدوارم خانواده میناوند تسلیت من و باشگاه مس را پذیرا باشند و ما را در غم خود شریک بدانند.

17 اسفند 1399

معرفی آبشار آتشگاه لردگان

آبشگار آتشگاه که در فاصله 40 کیلومتری شهر لردگان قرار گرفته است با سه کیلومتر طول، عنوان طولانی ترین آبشار ایران را به خود اختصاص داده است. آدرس دقیق: استان چهار محال بختیاری - شهر لردگان - روستای آتشگاه

12 اسفند 1399

خبرنگاران شمار قربانیان کرونا در هرمزگان از مرز یک هزار نفر گذشت

بندرعباس- خبرنگاران- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با فوت دو نفر از متبلایان به کرونا در استان در مدت 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان این ویروس مرگبار در هرمزگان به یک هزار و یک نفر رسید.

10 اسفند 1399

هتل4ستاره باوباب هالیدی ریزورت بامبوری، اقامتی خاطره انگیز در بهترین شهر کنیا

هتل باوباب هالیدی ریزورت به عنوان هتلی 4 ستاره در شهر بامبوری در ممباسا کنیا واقع شده است. این هتل زیبا در نزدیکی ساحل قرار گرفته است که به راحتی می توانید در عرض 5 دقیقه به ساحل دسترسی داشته باشید و خودتان را به صرف چای با تماشای منظره ای از ساحل مهمان...

29 بهمن 1399

خبرنگاران چین نخستین مرگ ناشی از کرونا در 8 ماه گذشته را گزارش کرد

تهران- خبرنگاران- چین امروز شنبه نخستین مرگ ناشی از ویروس کرونا ظرف هشت ماه گذشته را در استان هبی واقع در شمال این کشور گزارش کرد.

27 بهمن 1399

مودم 4G بخریم یا مودم TD-LTE؟

مدتی است که اپراتورهای مخابراتی مانند ایرانسل و مبین نت؛ سرویس اینترنتی جدیدی به نام TD-LTE را عرضه می کنند و هر روز بر شهرها و مناطق تحت پوشش این سرویس افزوده می شود.

23 بهمن 1399

کرونا در اروپا، از کاهش رشد مالی در انگلیس تا دعوت از آلمانی ها برای روی آوردن به کار در خانه

جدیدترین اخبار کرونا در اروپا از کاهش چشمگیر رشد مالی در انگلیس به دلیل قرنطینه سراسری برای مهار کرونا و درخواست رئیس جمهور آلمان از شهروندان برای کار کردن از خانه به دلیل شرایط حاد کرونایی خبر می دهد.

22 بهمن 1399

مصر سفارت خود در لیبی را بازگشایی می کند

وزارت خارجه لیبی اعلام کرد پس از 7 سال قطع روابط دیپلماتیک، مصر با بازگشایی بدون قید و شرط سفارت خود موافقت کرده است.

14 بهمن 1399

معرفی شرکت هواپیمایی آتا، نماینده مردم آذربایجان

شرکت هواپیمایی آتا (Ata Airlines) یکی از تازه تاسیس ترین شرکت های هوایی ایران است که فرایند آرام ولی کاملا خوبی را در صنعت هوایی طی کرد است. میزان جابجایی مسافر این شرکت، امسال به حدود 350 هزار نفر رسیده و فرایند رو به رشد خود را ادامه می دهد.

8 بهمن 1399

زیباترین اشعار درباره قدم زدن

شعر درباره قدم زدن در ادبیات کهن به معنای گام برداشتن و کوشش کردن برای رسیدن به مقصود بوده اما در شعر معاصر بیشتر دارای مضمون عاشقانه است.

6 بهمن 1399

افسانه چهار برادر نوشته محمد میرکیانی منتشر شد

تهران (پانا) - کتابافسانه چهار برادر با مضمون دل نبستن به تعلقات دنیوی برای نوجوانان از طرف انتشارات مدرسه منتشر شد.

28 دی 1399

خبرنگاران کوشش سازمان های مردم نهاد برای حمایت از اقشار آسیب پذیر ستودنی است

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: کوشش سازمان های مردم نهاد برای آموزش، فرهنگ سازی و حمایت های معیشتی از اقشار آسیب پذیر در مناطق حاشیه نشین ستودنی است.

9 دی 1399

چه محدودیت هایی در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال می شود؟

با توجه با اینکه برخی شهرهای کشور از نظر شیوع کرونا تغییر شرایط دادند، محدودیت ها و مشاغل تعطیل در هر شرایط اعلام می شود.

9 دی 1399
تعداد: (297)