شوک عظیم به ایران ، آلکنو و شاگردانش آچمز شدند!

به گزارش بازیکده، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت ها به مصاف ژاپن رفت و در سه ست متوالی شکست خورد.

شوک عظیم به ایران ، آلکنو و شاگردانش آچمز شدند!

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت ها از ساعت 15:30 در دیداری تمام آسیایی مقابل ژاپن نهاده شد.

با نظر ولادیمیر آلکنو در بازی امروز محمدطاهر وادی، میثم صالحی، میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، علی اصغر مجرد، امیر غفور و محمدرضا حضرت پور بازی را برای ایران شروع کردند. سعید معروف در این مسابقه به دلیل سرماخوردگی در ترکیب تیم ایران قرار نداشت.

ست اول؛ 25 بر 19 به سود ژاپن

ژاپنی ها بازی را بهتر شروع کردند و توانستند در امتیاز 8 بر 6 به سود خود، هر دو تیم را راهی وقت استراحت فنی اول نمایند.

فرایند خوب ژاپنی ها ادامه داشت و آنها توانستند اختلاف را بیشتر نمایند تا در امتیاز 16 بر 10 به سود ژاپن یک بار دیگر هر دو تیم به وقت استراحت فنی بفرایند.

آلکنو بسیار کوشش کرد تا شاگردانش را از نظر ذهنی آماده کند، اما ژاپنی ها در ست اول این فرصت را در اختیار او و شاگردانش قرار ندادند. ست نخست با نتیجه 25 بر 19 به سود شاگردان ناکاگائیچی پایان پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 22 به سود ژاپن

فزونی شاگردان ناکاگائیچی در ست دوم هم ادامه داشت. با وجود اینکه آلکنو تصمیم گرفت فیاضی را جایگزین صالحی کند، اما بازهم تغییر چندانی در فرایند بازی ایران ایجا نشد تا در امتیاز 8 بر 5 به سود ژاپن، تیم ها به وقت استراحت فنی اول بفرایند.

در ادامه تیم ایران توانست عملکرد بهتری داشته باشد و در امتیاز 16 بر 15 به سود شاگردان آلکنو، یک بار دیگر تیم ها به وقت استراحت فنی رفتند.

ژاپنی ها بعد از وقت استراحت دوم به بازی برگشتند و توانستند با نتیجه 25 بر 22 این ست را هم به نام خود ثبت نمایند.

ست سوم؛ 26 بر 24 به سود ژاپن

در شروع ست سوم ورق به سود ایران برگشت. شاگردان آلکنو با نتیجه 6 بر 2 از حریف پیش افتادند تا ناکاگائیچی درخواست وقت استراحت کند.

در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه ژاپنی ها اختلاف را کم کردند، اما در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران بود که تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 26 بر 24 به سود ژاپن پایان پیدا کرد.

به این ترتیب نخستین شکست تیم ملی والیبال ایران در رقابت های لیگ ملت ها ثبت شد. نمایش ضعیف شاگردان آلکنو در این مسابقه موجب شد تا شوک بزرگی به والیبال ایران وارد گردد.

ایران در بازی بعدی خود باید فردا از ساعت 14:30 مقابل روسیه به میدان برود.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1636

به "شوک عظیم به ایران ، آلکنو و شاگردانش آچمز شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک عظیم به ایران ، آلکنو و شاگردانش آچمز شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید