(ویدئو) تصاویری از ویلای لوکس اکبر طبری در بابلسر

به گزارش بازیکده، در چهارمین جلسه دادگاه اکبر طبری، قهرمانی با اشاره به رعایت اخلاق در دستگاه قضا خاطر نشان کرد: در این دادگاه می توانستیم همسر و دختر های آقای طبری را بازداشت کنیم. اما ما همسر وی را آوردیم و اظهار بی اطلاعی کرد. اخلاق رعایت شد و با افتخار قرار منع تعقیب صادر گشت.

(ویدئو) تصاویری از ویلای لوکس اکبر طبری در بابلسر

جهت دریافت خدمات طراحی بیرونی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

وی اضافه کرد: رشوه ها به اینجا ختم نمی گردد و طبری از احتیاج آذری می خواهد یک ویلا ساخته گردد که در این باره احتیاج آذری با شخصی قرارداد ساخت ویلا به مبلغ 3 میلیارد و 600 میلیون تومان امضا می کند و طبری در ساخت و ساز ملک دخالت می کند و خودش را به عنوان حسینی معرفی می کند. چطور طبری می گوید که سودی نگرفته است؟ ساخت و ساز به طبری چه ارتباطی داشته که بر آن نظارت می کرده است؟

نماینده دادستان با اشاره به ملک مذکور (ملک واقع در بابلسر) گفت: این ملک بسیار مرغوب است و در سال 98 ارزش ملک 42 میلیارد تومان بود. این ملک سه طبقه دارد که همراه با استخر 4 طبقه میگردد. 12 اتاق مستر در آن وجود دارد. حتی سرایدار ملک هم گفته حقوقش را از شخصی به نام حسینی دریافت می کرده مالک ملک نیز حسینی است. در آنالیز ها معین شد طبری خودش را به عنوان حسینی معرفی کرده است.

در ادامه کلیپی در مورد ویلای اکبر طبری که مصطفی احتیاج آذری به او داده بود پخش شد. پس از اتمام پخش کلیپ مذکور نماینده دادستان خطاب به متهم طبری گفت: اگر ملک برای شما نیست چرا نظارت می کردید؟

وی در ادامه و در مورد مصطفی احتیاجی آذری نیز بیان کرد: در پرونده قاچاق اصلا رسیدگی انجام نشده ودر حال حاضر در راستا تحقیقات قرار داریم و در موارد دیگر نیز درخواست اعمال ماده 477 داده شده که در صورت لزوم اعلام می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 926

به "(ویدئو) تصاویری از ویلای لوکس اکبر طبری در بابلسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) تصاویری از ویلای لوکس اکبر طبری در بابلسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید