چرا زنیت باید پیشنهاد ناپولی برای سردار آزمون را بپذیرد؟

به گزارش بازیکده، رسانه مطرح روسیه با انتشار یک گزارش تفصیلی به این پرسش پاسخ داد که چرا باشگاه زنیت سن پترزبورگ باید پیشنهاد ناپولی ایتالیا برای جذب سردار آزمون را بپذیرد.

چرا زنیت باید پیشنهاد ناپولی برای سردار آزمون را بپذیرد؟

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری ریانووستی روسیه در گزارشی به قلم سرگئی یارمنکو نوشت: از اواسط آوریل (فروردین) رسانه های ایتالیایی درباره امکان انتقال سردار آزمون به ناپولی بحث می نمایند. شاید در اوایل این شایعات را می توانستیم با این واقعیت شرح دهیم که خبرنگاران ایتالیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا و کاهش وقایع ورزشی چنین اخباری را منتشر می نمایند. سری A مثل لیگ برتر روسیه به زودی از سر گرفته می شوند و اخبار مرتبط با سردار آزمون نیز به فراموشی سپرده نشدند. ناپولی سردار آزمون را به عنوان گزینه جایگزین آرکادیوش میلیک در نظر گرفته و حاضر است 25 میلیون یورو به زنیت پرداخت کند. این مهاجم ایرانی نیز طبق ادعای رسانه های ایتالیایی موافق این انتقال است.

دوران حرفه ای سردار آزمون نشان می دهد او اگر تمایل به امتحان کردن چیز جدیدی داشته باشد باید آزادی عمل پیدا کند. طبق این قاعده سردار آزمون در صندلی قدیمی اش دیگر نمی تواند موفقیتی کسب کند. این بازیکن تحت راهنمایی قربان بردیف (سرمربی) به آرامی در تیم های روبین کازان و روستوف پیشرفت کرد و عملکرد عالی را در رقابت های باشگاهی اروپا برابر تیم های اتلتیکو مادرید، بایرن مونیخ ، آژاکس و اندرلشت داشت. سردار آزمون که پس از جدایی از روستوف به همراه بردیف به روبین کازان بازگشته بود شرایط چندان خوبی در این تیم نداشت و انتها اجازه پیوستن به زنیت را یافت. او با زدن 2 گل برابر فنرباغچه ترکیه در لیگ اروپا آغاز کرد و تا سرانجام همان فصل 10 گل برای زنیت به ثمر رساند و یکی از عوامل قهرمانی تیمش در لیگ برتر روسیه شد.

در ادامه این گزارش با اشاره به فرایند گلزنی سردار آزمون دربازی های زنیت در لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان اروپا و توقف ناگهانی آن آمده است: بعضی افراد مطلع می گویند سردار آزمون مثل ماه های نخست پیوستنش به زنیت دیگر تمرین نمی نماید. در چنین شرایطی که بازیکن تمایلش را برای پیوستن به لیگ جدیدی ابراز می نماید باید اجازه جدایی داشته باشد. سردار آزمون شاید بتواند مثل دوران درخشان بهار 2019 در زنیت در ایتالیا هم بتواند این اتفاق را تکرار کند. او در صورت ماندن در زنیت شاید با شرایط مشابه ماه های سرانجامی حضورش در روبین کازان روبرو گردد. اکنون هیچکسی نمی داند سردار آزمون در چه شرایطی قرار گرفته است. زنیت می تواند به این بازیکن برای دیدارهای به جامانده فصل جاری لیگ برتر روسیه با روشن کردن فرایند انتقالش به ناپولی ایتالیا انگیزه کافی بدهد. البته در بازار کنونی نقل وانتقالات اروپا که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته، پرداخت 25 تا 30 میلیون یورو از سوی ناپولی برای سردار آزمون می تواند ارزشمند باشد.

سرگئی یارمنکو در پایان می نویسد: فروش سودمند سردار آزمون با توجه به قانون جدید محدودیت جذب بازیکنان خارجی در فوتبال روسیه که از فصل آینده اعمال خواهد شد می تواند خوب باشد. زنیت اکنون 10 بازیکن خارجی دارد که دو بازیکن باید در سرانجام فصل فروخته شوند یا به صورت قرضی در اختیار تیم های دیگری قرار بگیرند. الکساندر کوکورین که به صورت قرضی در نیم فصل لیگ برتر روسیه راهی سوچی شده بود می تواند جایگزین بسیار خوبی برای سردار آزمون در صورت جدایی اش باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 971

به "چرا زنیت باید پیشنهاد ناپولی برای سردار آزمون را بپذیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا زنیت باید پیشنهاد ناپولی برای سردار آزمون را بپذیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید