چرا مسکن مهر آشخانه در آب فرو رفت؟

به گزارش بازیکده، سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مطالعات جمع آوری سیلاب برای مسکن های مهر شهر آشخانه انجام نشده است.

چرا مسکن مهر آشخانه در آب فرو رفت؟

مرتضوی در گفت وگو با بازیکده با اشاره به اینکه سازندگان مسکن به هنگام اجرای این پروژه هیچ استعلامی را در این رابطه از شرکت آب منطقه ای استان اخذ نکرده بودند، اضافه کرد: این امر موجب شد تا طی دو هفته اخیر شاهد سیل گرفتگی در مسکن های مهر این شهر در شهرستان مانه و سملقان شدیم.

وی تاکید نمود: قبل از آغاز هر ساخت و سازی باید مطالعات لازم در رابطه با جمع آوری سیلاب و همچنین رعایت حریم صورت گیرد که این امر در مورد پروژه مذکور انجام نشده بود.

مرتضوی ادامه داد: این شرکت این آمادگی را دارد تا مطالعات لازم را در این منطقه به منظور جلوگیری از بروز حادثه ای دیگر انجام دهد.

وی با بیان اینکه این مطالعات برای مسکن های مهر شهر بجنورد در منطقه گلستان شهر نیز رعایت نشده بود، اظهار کرد: مطالعات توسط این شرکت در این منطقه انجام شد و هم اکنون 80 تا 90 درصد مطالعات به انتها رسیده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید برای انجام مطالعات 150 میلیون تومان اعتبار تأمین می شد که تمامی این اعتبار تأمین نشد، اعلام کرد: برای اجرایی شدن مطالعات نیازمند اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار هستیم که اگر این رقم اختصاص یابد این پروژه توسط شرکت انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 164

به "چرا مسکن مهر آشخانه در آب فرو رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مسکن مهر آشخانه در آب فرو رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید