یکی دیگر از عوامل حمله به دانشگاه کابل بازداشت شد

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران، امرالله صالح معاون رئیس جمهور افغانستان، امروز دوشنبه پیغام جدیدی را در فیسبوک درباره عوامل حمله به دانشگاه کابل منتشر کرد. در حمله به دانشگاه کابل که از سوی سه فرد مسلح انجام شد 22 نفر کشته و 40 نفر نیز زخمی شدند.

یکی دیگر از عوامل حمله به دانشگاه کابل بازداشت شد

معاون اول ریاست جمهوری افغانستان در پیغام امروز خود اعلام نموده عامل دوم حمله به دانشگاه کابل که به ولایت پکتیا رفته بود، در درگیری با نیروهای امنیتی کشته و عضو سوم بازداشت و به کابل منتقل خواهد شد.

وی در صفحه رسمی فیسبوک خود نوشته که رسیدگی به این حادثه به سرعت در حال اجرا است و او مردم را به طور مرتب در جریان خواهد گذاشت. صالح روز شنبه هفته جاری نیز اعلام نموده بود که طراح اصلی حمله به دانشگاه کابل بازداشت شده است.

به گفته معاون رئیس جمهور افغانستان، بر اساس اعتراف های عامل اصلی و طراح حمله به دانشگاه کابل، وی و همراهانش 10 روز قبل از انجام حمله، به دانشگاه کابل رفته و این مکان را شناسایی نموده بودند.

دانشگاه کابل در تاریخ دوم نوامبر (12 آبان) امسال شاهد حمله سه مرد مسلح و تیراندازی آنها به سمت دانشجویان بود که در نتیجه آن دستکم 22 نفر کشته شده و 40 نفر دیگر نیز زخمی شدند. حمله به دانشگاه کابل به دلیل ترند شدن جمله جان پدر کجاستی توجه جهانیان را به خود جلب کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1256

به "یکی دیگر از عوامل حمله به دانشگاه کابل بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی دیگر از عوامل حمله به دانشگاه کابل بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید