اخبار اقتصادی

اسپوتنیک: خان شیخون تحت کنترل کامل ارتش سوریه قرار گرفت

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از یک منبع نظامی گفت که ارتش سوره کنترل شهرک راهبردی خان شیخون در ریف جنوبی ادلب را به طور کامل در دست گرفته است.

30 شهریور 1398

آنچه درمورد نباید های سفر به پاریس باید بدانیم.

نبایدهای سفر به پاریس سفر به کشورها و شهرهای مختلف بایدها و نبایدهای دارد که شما باید آنها عمل کرده و آنها را رعایت کنید تا سفری راحت و مطمئن داشته باشید. در این بخش برای شما توضیح خواهیم داد که برای سفر به پاریس فرانسه چه چیزهایی را باید رعایت کنید در...

29 شهریور 1398

گردشگری: صنعت هوانوردی

هر سال میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی به شهر تاریخی اصفهان سفر می کنند. شهری که آوازه فرهنگ و هنرش از مرزهای کشورمان فراتر رفته و در سراسر جهان پیچیده است. اگر قصد سفر به شهر اصفهان را دارید با خبرنگاران همراه شوید تا هتل پارسیان کوثر اصفهان یکی از برترین...

28 شهریور 1398

گئورگ مقدس، کلیسای قاجاری بوشهر

بوشهر، یکی از دیدنی ترین شهرهای ایران بوده که تا حد زیادی ردی پر رنگ از تاریخ ایران را از دوران صفوی می توان مشاهده کرد. معماری و فرهنگ این منطقه یکی از جذابیت های اصلی بوشهر بوده که لطف سفر به آن را چند برابر می نماید. یکی از بخش های تاریخ که در این منطقه...

24 شهریور 1398

درهای عمارت تاریخی صفی آباد بهشهر پس از 40 سال باز شد ، ورود وزیر اطلاعات به دلیل مجاورت با منطقه نظامی ، این کاخ زیرزمینی به دریا می رسد

استانداری مازندران از باز شدن قفل عمارت تاریخی صفی آباد شهرستان بهشهر پس از چهار دهه برای بازدید عموم خبر داد.

22 شهریور 1398

شناخته شده ترین سوغاتی های سمنان

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان از شهرداران شهرهای این استان خواست که با راه اندازی نمایشگاه های صنایع دستی در پارک های پرتردد و در جهت مسافران به هنرمندان صنایع دستی استان کمک کنند.

18 شهریور 1398

معرفی فرودگاه بین المللی جزیره مالت

فرودگاه بین المللی مالت | Malta International Airportکشور مالت که به طور رسمی یه عنوان جمهوری مالت شناخته می گردد، یک جزیره از مجمع الجزایری در بخش جنوبی دریای مدیترانه است. مالت در فاصله 80 کیلومتری در جنوب ایتالیا، 284 کیلومتری شرق تونس و 333 کیلومتری شمال لیبی قرار...

15 شهریور 1398

آمریکا تحریم فلزات ایران را به حقوق بشر گره زد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، آمریکا بخشی از تحریم های مالی علیه ایران را به اتهام های حقوق بشری گره زد.

14 شهریور 1398

نقش استراتژیست های روشن بین در توسعه

ارهارد در آلمان و بندوکیدز در گرجستان، دو تن از این استراتژیست های روشن بین هستند که اسم خود را در تاریخ اقتصاد جهان ماندگار کردند.

12 شهریور 1398

شهر گلیم های نقش برجسته ایران کجاست؟

گلیم نقش برجسته مهم ترین و شاخص ترین صنعت دستی و بومیایلام است و با توجه به شاخص هایی از جمله پیشینه و تعداد بالای افراد شاغل در این صنعت، به عنوان شهر ملی گلیم نقش برجسته معرفی شده است.

10 شهریور 1398

خرید خودروهای برقی چه فوایدی دارد؟

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: امروزه بسیاری از دوستداران محیط زیست از خرید خودرو های برقی استقبال می نمایند، اما همچنان خودرو های بنزینی سهم زیادی از بازار را در اختیار دارند. از این رو در این مقاله 9 مزیت خرید خودرو های الکتریکی را آنالیز می کنیم.

21 مرداد 1398

بنیانگذار و مدیر پیشین فیس بوک: ارز دیجیتال لیبرا ترسناک است!

کریس هیوز از بنیانگذاران فیس بوک معتقد است ارز دیجیتال فیس بوک که با نام لیبرا شناخته می شود ترسناک است. این مدعا در شرایطی مطرح می شود که فیس بوک روی رشد لیبرا حسابی ویژه باز کرده است.

17 مرداد 1398

خبرنگاران ایران با بیش از 70 کشور دنیا کمیسیون مشترک همکاری های مالی دارد

اصفهان- خبرنگاران - معاون دیپلماسی مالی وزیر امور خارجه گفت: اکنون با بیش از 70 کشور دنیا کمیسیون مشترک همکاری های مالی داریم اما فعال ترین کشورها آنهاهایی هستند که حجم مبادلات با آنان بالاست.

16 مرداد 1398

شیشه گری در دوران قاجار

علف اشنون در واقـع از مواد اولیه شیشه های سنتی در آن دوران بوده است: قلیاب قمی که از سوزاندن اشـنون علف به دست می آید در شیشه گری مصرف دارد.

13 مرداد 1398

خبرنگاران کارخانه نئوپان خلخال توسعه می یابد

اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: با اجرای طرح توسعه کارخانه نئوپان خلخال 450 فرصت شغلی جدید در این واحد صنعتی بزرگ جنوب استان ایجاد می گردد.

12 مرداد 1398

جایگاه هوآوی به عنوان اولین برند در حوزه 5جی هم چنان پابرجاست

شرکت هوآوی گفت پیروز شده است تا کنون 46 قرارداد تجاری در زمینه توسعه شبکه 5G در سراسر جهان منعقد کند.

10 مرداد 1398

در گفت وگو با خبرنگاران مطرح شد؛ موانع پیش روی تعیین سقف و کف قیمتی بازار اجاره، هیچ سامانه ای برای بازار اجاره طراحی نشده است

نایب رئیس اول اتحادیه املاک استان تهران گفت: موانع بسیار زیادی پیش روی طرح دامنه قیمتی بازار اجاره وجود دارد که دولت باید آنها را صد درصد از پیش روی بردارد.

8 مرداد 1398

وزیر خارجه آلمان هفته آینده به تهران سفر می نماید

یک سخنگوی وزارت خارجه آلمان می گوید هایکو ماس، وزیر خارجه این کشور هفته آینده به تهران سفر خواهد نمود.

8 مرداد 1398

فینال لیگ NBA، بازی دوم به سود وریرز تمام شد، شکست رپتورز در حضور اوباما

تیم گلدن استیت وریرز در دومین دیدار فینال لیگ NBA مقابل تورونتو رپتورز به پیروزی رسید.

7 مرداد 1398

سرپرست تیم کشتی آمریکا: ممکن است تیلور یک ماه قبل از جهانی در انتخابی کشتی بگیرد

سرپرست ایرانی تیم ملی کشتی آمریکا تاکید نمود همچنان امکان حضور دیوید تیلور آمریکایی در مسابقات جهانی قزاقستان وجود دارد.

5 مرداد 1398
تعداد: (48)