آخرین تحولات بازارآپارتمان های زیر یک میلیاردتومان در پایتخت

به گزارش بازیکده، خبرنگاران : مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می نمایند با وجود رشد قیمت مسکن طی یک سال گذشته، همچنان امکان خرید آپارتمان در شهر تهران با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان وجود دارد.

آخرین تحولات بازارآپارتمان های زیر یک میلیاردتومان در پایتخت

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش بازیکده اگرچه فرایند رشد قیمت مسکن طی ماه های اخیر و قرارگرفتن میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در کانال 15 میلیون تومان سبب شده این تصور در میان متقاضیان خرید مسکن ایجاد گردد که امکان خرید واحد مسکونی با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان در شهر تهران وجود ندارد. این در حالی است که به گفته مشاوران و فعالان بازار مسکن، هم اکنون در بعضی محلات شهر تهران فایل های با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان برای خرید ارائه شده اند.

به گفته آنها این واحدهای مسکونی عمدتا در میان گروه متراژی کمتر از 50 مترمربع (آپارتمان های نقلی) هستند و در محلات زیادی از شهر یافت می شوند. هر چند حجم این گروه از فایل های مسکونی نسبت به سایر گروه های متراژی در بنگاه های املاک و سامانه های مجازی فروش مسکن کمتر است. اما بی تردید این گروه متراژی به دلیل آنکه بودجه خرید کمتری نسبت به آپارتمان های با زیربنای بیش از 50 مترمربع دارند گزینه مناسبی برای بالفعل کردن تقاضای گروهی از خانوارهای متقاضی خرید خانه به ویژه خانه اولی ها هستند.

تحقیقات میدانی از این نوع از املاک نشان می دهد: گروه سنی آپارتمان های نقلی با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان از نوساز تا بیش از 25 سال نیز وجود دارد.

مشاوران املاک عنوان می نمایند این گروه متراژی از آپارتمان های مسکونی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری نیز هستند؛ چراکه قابلیت نقدشوندگی آنها نسبت به سایر گروه های متراژی به دلیل پایین بودن بودجه خرید آنها بالاتر است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 845

به "آخرین تحولات بازارآپارتمان های زیر یک میلیاردتومان در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تحولات بازارآپارتمان های زیر یک میلیاردتومان در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید