آزمایش گزینه لغو ارسال برای کاربران پولی توییتر

به گزارش بازیکده، شرکت توییتر در حال آزمایش قابلیت لغو ارسال است که به کاربران فرصت کوتاهی برای لغو توییت پیش از ارسال شدن آن می دهد.

آزمایش گزینه لغو ارسال برای کاربران پولی توییتر

جین مانچون وانگ، محقق اپلیکیشن که قابلیتهای رسانه اجتماعی اعلام نشده را با آنالیز کد سایتها کشف می نماید، انیمیشنی را توییت کرد که توییتی با یک خطا را نشان می دهد که گزینه لغو ارسال آن برای مدت کوتاهی فعال است.

سخنگوی توییتر خاطرنشان کرد این قابلیت در راستای آنالیز چگونگی فعالیت اشتراکهای پولی در این پلتفرم مورد آزمایش قرار گرفته است. توییتر به مرور زمان به آزمایش و تکرار قابلیتها برای کاربران پولی خواهد پرداخت.

توییتر اعلام نموده که سرگرم کار روی مدلهای اشتراک پولی از جمله سوپر فالو است که وابستگی این شرکت به درآمد تبلیغاتی را کاهش می دهد و به کاربران اجازه می دهد از دنبال نمایندگانشان برای دسترسی به محتوای انحصاری پول دریافت نمایند. این مدل اشتراک پولی سال جاری راه اندازی خواهد شد.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر پیش از این اعلام نموده بود این سایت احتمالا هرگز قابلیت ویرایش توییت را که کاربران مطالبه دارند، فراهم نخواهد کرد.

اما توییتر برای کاربرانی که توییت ارسال می نمایند، تذکراتی نظیر آیا می خواهند پیش از به اشتراک گذاشتن توییتشان، مقاله ای بخواننند را نمایش می دهد و در حال آنالیز فراهم کردن امکان بازبینی جواب یک توییت (توییت ریپلای) پیش از منتشر شدن آن در صورت استفاده شدن از عبارات تند و نامناسب است.

بر اساس گزارش رویترز، توییتر در نظرسنجی کاربران که سال گذشته داشت، قابلیت لغو ارسال را مطرح و از کاربران پرسیده بود آیا تمایل دارند به وسیله یک مدل اشتراکی، چنین قابلیتی را داشته باشند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1482

به "آزمایش گزینه لغو ارسال برای کاربران پولی توییتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش گزینه لغو ارسال برای کاربران پولی توییتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید