آیا می توانید در 15 ثانیه استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید؟

به گزارش بازیکده، برای تست چشم های خود و تمرکزتان استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید. به تصویر نگاه کنید و ببینید که آیا می توانید استخوان را در تصویر تشخیص دهید.

آیا می توانید در 15 ثانیه استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید؟

خبرنگاران | خطای بصری که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می گردد، نوعی توهم است که به وسیله سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می گردد. به زبان ساده، خطای نوری نوعی توهم است که در آن نمی توانیم صحنه یا تصویری را که به وسیله چشمان خود دیده ایم، به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

به گزارش خبرنگاران ، توهمات نوری چیزی است که ما با تماشا یک تصویر یا صحنه به وسیله چشمان خود به راحتی فریب اش را می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که پی بردن به آن کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف نمایند. توهم نوری همواره حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می نماید. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می نماید، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.

برای تست چشم های خود و تمرکزتان، استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید. به تصویر نگاه کنید و ببینید که آیا می توانید استخوان را در تصویر تشخیص دهید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای استخوان

بیشتر مردم پس از تماشا تصویر معمای ارائه شده در اینجا گمراه می شوند. بعضی هم می توانند به سرعت پاسخ را شناسایی نمایند. با این حال اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، برای یافتن پاسخ معما به تصویر پیوست شده دقت کنید، اگر به آنجا نگاه کنید، استخوان را لای موهای دختر جوان می بینید.

منبع: فرادید
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 29 مهر 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2102

به "آیا می توانید در 15 ثانیه استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا می توانید در 15 ثانیه استخوان را در این توهم نوری پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید