اردوی بسکتبال باویلچر در آمل مطلوب است، درفکر قهرمانی پارآسیایی

به گزارش بازیکده، عباس خاکی در مصاحبه با خبرنگاران افزود: برای تشکیل اردوی تیم ملی جوانان 30 بازیکن منتخب از استان ها دعوت و پس از پایان مرحله دوم این تعداد به 17 نفر و با شروع مرحله سوم در شهرستان آمل از 14 نفر دعوت شد که یک بازیکن به دلایل موجهی شرایط حضور در این مرحله را نداشت.

اردوی بسکتبال باویلچر در آمل مطلوب است، درفکر قهرمانی پارآسیایی

وی ادامه داد، خوشبختانه از حدود 9 ماه قبل بازیکنان پیش از حضور در اردوهای تیم ملی زیر نظر مربیان استان ها تمرینات نسبتاً خوبی داشتند و همزمان با شروع این تمرینات تیم ملی، تلاش خواهد شد تا بازیکنان به هماهنگی تاکتیکی و فنی تیمی برسند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر جوانان با بیان اینکه همیشه برای رسیدن به رجحانن نتیجه و کسب سکو تلاش خواهیم کرد، ادامه داد، تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران در دوره های قبلی مقام قهرمانی را کسب کرده و دارای تجربه خوبی دربازی های پارآسیایی است.

برگزاری بازی محبت آمیز تیم ملی با قهرمان جام حذفی ایران

سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران، از برگزاری یک بازی محبت آمیز در جریان برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی در آمل خبر داد و گفت، با هماهنگی های اجرا شده و موافقت کادر فنی، تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان با تیم لیگ رجحان شهروند آمل که در سال گذشته قهرمان مسابقات حذفی کشور شده، بازی خواهند کرد.

عباسعلی واحدی در گفت وگوبا خبرنگاران افزود: تا پیش از اعزام تیم ملی به بازی های پارآسیایی در آذرماه، حداقل دو مرحله اردوی آماده سازی هم برگزار خواهد شد.

ایران دراندیشه کسب سومین قهرمانی پارآسیایی جوانان

مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران هم درحاشیه این اردو، از کشورهای چین، ژاپن به نام جدی ترین حریفان ایران دربازی های پارآسیایی بحرین یاد کرد و گفت، جدای از اینکه ایران در سه دوره قبلی این رقابت ها دو مقام قهرمانی کسب کرده، اما همیشه تیم های شرق آسیا حریفان جدی برای بازیکنان ما بودند و امیدواریم که دراین دوره هم بتوانیم رجحانن نتایج را کسب کنیم.

حسن پالار افزود: بازیکنان جوان وبا انگیزه ای را در اردو داریم و خوشبختانه این بازیکنان انگیزه های بالایی برای ثابت کردن توانایی های خودشان به کادر فنی و قرارگرفتن در ترکیب نهایی و اعزام به بازی های پارآسیایی هستند.

وی ادامه داد، اردوهای خوبی را پشت سرگذاشتیم وبا توجه به اینکه بازیکنان ما جوان هستند و تجربه کمتری در مسابقات دارند، نیاز هست که بازی های تدارکاتی بیشتری برای آنها برگزار شود.

چهارمین دوره بازی های بازی های بسکتبال با ویلچر جوانان پارآسیایی روزهای 12 تا 19 آذرماه در کشور بحرین برگزار می شود. تیم ملی بسکتبال باویلچر جوانان ایران درحالی روز 10 آذرماه راهی کشور بحرین می شود که قهرمانی دو دوره قبلی این رقابت ها را در کارنامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1775

به "اردوی بسکتبال باویلچر در آمل مطلوب است، درفکر قهرمانی پارآسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی بسکتبال باویلچر در آمل مطلوب است، درفکر قهرمانی پارآسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید