استقبال بی نظیر شهروندان سیرجانی از مسابقه سیرجان شناسی

به گزارش بازیکده، مسابقه مجازی سیرجان شناسی که با هدف توسعه دانش سیرجان شناسی و مشارکت همشهریان در برنامه ای آنلاین و جذاب به مدت 5 شب برگزار گردید، با استقبال بی نظیر شهروندان سیرجانی در این مسابقه روبرو شد.

استقبال بی نظیر شهروندان سیرجانی از مسابقه سیرجان شناسی

این مسابقه مجازی شبانه بر اساس استانداردهای برنامه های تلویزیونی، با حمایت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با مشارکت مرکز سیرجان شناسی و رسانه شهر من سیرجان به صورت زنده در استودیو تصویری رسانه مذکور از 22 فروردین شروع و شب گذشته به کار خود انتها داد که به طور میانگین هر شب 20 هزار نفر بیننده به وسیله اینستاگرام به تماشای این مسابقه نشستند و مجموعا 100 هزار ببینده این برنامه مجازی را دنبال کردند.

در این برنامه آنلاین که در شب انتهای همزمان 8800 نفر در لایو برنامه حضور داشتند، 16 نفر از بین کسانی که تمایل به حضور داشته و بیشترین امتیاز در مرحله نخست را داشتند، در این شب ها در محل استودیوی مسابقه به رقابت پرداختند.

از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر علاوه بر اهدای جوایز ارزنده به شرکت کنندگان حاضر و برندگان مسابقه، در طول شب های مسابقه به 35 نفر از شرکت کنندگان که در لایو های شبانه حضور داشتند به قید قرعه هدایای نقدی اهدا شد.

همچنین نمایش و انتشار تولیداتی در قالبِ کلیپ، یادداشت، موشن گرافیک، تصویر و... با هدف معرفیِ سیرجان، به وسیله رسانه شهر من سیرجان و در طول برنامه از دیگر بخش های این مسابقه عظیم بود.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1590

به "استقبال بی نظیر شهروندان سیرجانی از مسابقه سیرجان شناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال بی نظیر شهروندان سیرجانی از مسابقه سیرجان شناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید