استورم؛ جاسوسی در قلب تشکیلات القاعده

به گزارش بازیکده، کتاب جاسوس استورم جلد سوم از مجموعه کتاب های اطلاعاتی ـ امنیتی جدید ترین اثر مترجم کتاب کاملا سری توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

استورم؛ جاسوسی در قلب تشکیلات القاعده

به گزارش گروه فرهنگی بازیکده، تاب جاسوس استورم جلد سوم از مجموعه کتاب های اطلاعاتی ـ. امنیتی جدیدترین اثر مترجم کتاب کاملا سری توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

مورتن استورم، جوانی دانمارکی است که در خانواده ای پرتنش به جهان آمده، فرایند تحصیلی بسیار ناموفقی داشته، در نوجوانی وارد گروه های خلافکار شده، کارش به زندان کشیده، بعد طی اتفاقی با اسلام آشنا و مسلمان شده است.

اما اسلام آوردن، خاتمه ماجرای او نیست، شروع ماجرای اوست. ماجرایی که جهت او را به انگلستان و بعد به یمن می کشاند. اما این هم خاتمه ماجرا نیست، استورمِ بدون دین، که مسلمان شده، به زودی سلفی و سپس تکفیری می گردد، اما باز هم ماجرایش طوری پیش می رود که با شبهه ای بسیار سست (که می گردد آن را کاملا آبکی نامید) مرتد می گردد. ارتداد هم باعث تغییر موضع او می گردد و دست او را در دست چند سرویس اطلاعاتی می گذارد و مراد استورم تکفیری تبدیل می گردد به جاسوس استورم و کار همکاری اطلاعاتی هم به همکاری امنیتی و یاری به ترور یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین شخصیت های القاعده، انور العولَقی، منجر می گردد.

در برشی از کتاب آماده:

دوباره داشت ترس و وحشت برم می داشت. سفرم برای ملاقات با انور العولقی تمام شده بود، ولی اگر دستگاه اطلاعاتی یمن از طرح من خبردار شده و اجازه داده بودند سفرم را تکمیل کنم [و به اینجا برسم تا بازداشتم نمایند]یا اگر خود عولقی دیگر به من اعتماد نداشت [و می خواست در اینجا بلایی به سرم بیاورد]چه؟ از آن گذشته، فدیه هم اینجا بود. او عولقی را می شناخت و می دانست که ما با هم دوستیم، ولی از قصد واقعی من هیچ خبر نداشت.

جاسوس استورم؛ جلد سوم از مجموعه کتاب های اطلاعاتی-امنیتی می باشد که به روایت مورتن استورم (جوان دانمارکی) توسط وحید خضاب در قطع رقعی و 248 صفحه ترجمه و توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

علاقه مندان برای تهیه کتاب می توانند به وسیله سایت من و کتاب (manvaketab.ir) و یا به وسیله ارسال نام کتاب به سامانه پیغام کوتاه 3000141441 کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 540

به "استورم؛ جاسوسی در قلب تشکیلات القاعده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استورم؛ جاسوسی در قلب تشکیلات القاعده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید