اطلاعیه پرسپولیس در مورد ماجرای بازیکن پرحاشیه

به گزارش بازیکده، باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای را درباره ماجرای بوژیدار رادوشویچ صادر و بیان کرد با این دروازه بان طی روز های گذشته تماس گرفته است.

اطلاعیه پرسپولیس در مورد ماجرای بازیکن پرحاشیه

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: اظهارنظر های بوژیدار رادوشویچ در ارتباط با شرایطی که با پرسپولیس دارد باعث ایجاد سوالاتی نزد افکار عمومی شد. از جمله این که مطرح شد؛ باشگاه نسبت به کوشش برای حل و فصل این موضوع و بعلاوه برقراری تماس اقدام ننموده است که با توجه به اسناد موجود در بخش بین الملل باشگاه و تماس های مکرر با رادوشویچ، وکیل وی و مدیربرنامه های او در ایران از این طریق، مطالب مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد و برخلاف واقعیت است.

باشگاه پرسپولیس و رادوشویچ در روزی که در جلسه رودررو 50 هزار یورو به این بازیکن پرداخت شد، برای پرداخت 30 هزار دلار دیگر، ظرف 21 روز پس از آن، توافق نموده بودند. پس از آن که رادوشویچ ایران را ترک کرد اتفاقا در جریان تماس ها و ارتباط ها بود که رقم 30 هزاریورویی تا 70 هزار یورو هم افزایش یافت و باشگاه برای پرداخت آن اعلام آمادگی کرد. بعلاوه در جریان این تماس ها به وکیل وی اعلام شد پرداخت های بعدی نیز همان طور که این دروازه بان خواستار آن شده است با هر پرداخت به تیم صورت خواهد گرفت و تاخیری پیش نخواهد آمد، اما آخرین پاسخ از سوی وکیل ایشان در پاسخ به تماس مدیر امور بین الملل باشگاه این بود که همه حرف ها قبل از این زده شده است.

تماس های باشگاه بلافاصله پس از رفتن رادوشویچ از ایران شروع شد که این بازیکن خاطرنشان کرد صحبت ها با وکیل وی دنبال گردد. باشگاه پرسپولیس در این مدت تماس های متعددی به وسیله تلفن و پیغام رسان ها با رادوشویچ، وکیل رسمی وی و مدیربرنامه هایش در ایران داشته است. در تاریخ های نهم دسامبر (23 آذر) و یکم ژانویه (یازدهم دی) دو نامه رسمی نیز ارسال شده است. آخرین نامه رسمی وارده هم در سوم ژانویه بود. البته پس از آن، تماس های دیگری هم با وکیل وی برقرار شد.

باشگاه پرسپولیس همچنان رادوشویچ را بازیکن خود می داند و تمایل به ادامه همکاری دارد. در تماس هایی که تا همین امروز، دوم بهمن، با وی برقرار کردیم در پی حل اختلاف های موجود هستیم و کوشش خود را در این جهت خواهیم کرد. البته با توجه به مجموعه اتفاقاتی که روی داده است و در این مجال جای طرح آن نیست این مساله منوط به وجود تمایل از سوی طرف مقابل نیز خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1945

به "اطلاعیه پرسپولیس در مورد ماجرای بازیکن پرحاشیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه پرسپولیس در مورد ماجرای بازیکن پرحاشیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید