تاثیر موسیقی بر رشد گیاهان

به گزارش بازیکده، آژانس فضایی اروپا اخیرا با انتشار چند تصویر در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: آیا برای گیاهان خود موسیقی پخش می کنید؟

تاثیر موسیقی بر رشد گیاهان

به گزارش خبرنگاران، فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی روزانه به انجام فعالیت و آزمایش های مختلفی می پردازند که نتایج این آزمایش ها می تواند به طور قابل توجهی درک دانشمندان در زمینه های مختلف را افزایش دهد. مطالعات مواد پیشرفته، بهبود و افزایش منابع مواد غذایی در فضا همگی از جمله کارهایی هستند که فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی انجام می دهند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، فلفل های قرمز تند در ایستگاه فضایی بین المللی به خوبی رشد می نمایند و بنابر گفته توماس پسکه فضانورد فرانسوی آژانس فضایی اروپا، مگان مک آرتور فضانورد ناسا دوست دارد برای این فلفل ها در فضا آهنگی از گروه رد هات چیلی پپرز را پخش کند. شاید ارتباطی میان رشد گیاه و موسیقی وجود داشته باشد؟

توماس پسکه در ادامه درباره رشد این گیاهان نوشت: پیش بینی نمی کردم تماشا این گیاهان در ایستگاه فضایی بین المللی تا این حد می تواند خوب باشد. مشاهده یک موجوده زنده در میان این همه فناوری حس خوبی دارد. دلم برای زمین و تمام غذاهای شگفت انگیزی که می توان در آنجا خورد، تنگ شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1777

به "تاثیر موسیقی بر رشد گیاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر موسیقی بر رشد گیاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید