تبدیل فروشگاه سوغاتی موزه طراحی لندن به نخستین سوپرمارکت هنری

به گزارش بازیکده، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، تبدیل فروشگاه سوغاتی موزه طراحی لندن به نخستین سوپرمارکت هنری مشاهده می گردد.

تبدیل فروشگاه سوغاتی موزه طراحی لندن به نخستین سوپرمارکت هنری

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی کاتالوگ a3 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

موزه ای که محدودیت های کرونا را دور زد!

لمس کردن آثار هنری برای بازدیدکنندگان در اغلب موزه ها شدیدا ممنوع اعلام شده است، چه برسد به خرید آثار هنری و بردن آنها به خانه های خودشان؛ اما موزه طراحی لندن از بازدیدکنندگان می خواهد دقیقا همین کار را انجام بدهند.

مسئولان این موزه فروشگاه سوغاتی را به نخستین سوپرمارکت طراحی شده توسط هنرمندان تبدیل نموده اند.

براساس قوانین دولت انگلستان برای کاهش محدودیت های کرونا، موزه ها باید دست کم تا 17 می تعطیل باقی بمانند؛ این درحالی است که باشگاه های ورزشی و سالن های آرایشی بازگشایی شده اند.

اما موزه طراحی لندن با تبدیل کردن فروشگاه سوغاتی موزه به فروشگاه کالاهای ضروری ناچار به تبعیت از قانون تعطیلی نیست.

بر این اساس، کالاهای متنوعی از برنج و قهوه گرفته تا کالاهای ضروری امروزی تری همچون ماسک درحالی در این فروشگاه هنری به فروش گذاشته شده اند که بسته بندی های آنها را 10 هنرمند طراحی نموده اند.

عواید حاصل از فروش کالاهای این نمایشگاه به عنوان بودجه کمکی، به هنرمندان و طراحان اختصاص خواهد یافت.

در این فروشگاه شیشه ها و قوطی های رنگارنگ مرتب در قفسه ها چیده شده اند.

تیم مارلو، مدیر موزه طراحی می گوید: این نمایشگاه با هدف مورد توجه قرار دادن ماهیت ضروری ارزیابی شدن موارد مختلف در زندگی روزانه برگزار شده است.

مارلو بیان نمود: آیا خلاقیت ضروری نیست؟ ما در فروشگاهی هستیم که در حقیقت یک اثر هنری است ... ما متعجیم که مغازه های غیرضروری، باشگاه ها و سالن های آرایشی بازگشایی شده اند اما موزه ها باید تا 17 می منتظر بمانند، اما خب کاری نمی توان کرد.

موزه طراحی لندن سال گذشته بدلیل تعطیلات اجباری 92 درصد از درآمد خود را از دست داد، اما بودجه کمکی 3 میلیون پوندی از دولت دریافت کرد.

منبع: همگردی
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1514

به "تبدیل فروشگاه سوغاتی موزه طراحی لندن به نخستین سوپرمارکت هنری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل فروشگاه سوغاتی موزه طراحی لندن به نخستین سوپرمارکت هنری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید