حراج تعدادی از اسب های پلیس سواره نظام

به گزارش بازیکده، از سوم اکتبر تا 12 اکتبر، دولت کانادا میخواهد 12 اسب هانوورین (Hanoverian) را برای عموم مردم به حراج بگذارد.

حراج تعدادی از اسب های پلیس سواره نظام

به گزارش خبرنگاران به نقل از narcity، این حراج بخشی از یک برنامه 80 ساله است و تمام فرایند آن در GCSurplus (سایت رسمی حراج اقلام مازاد و غرامت شده دولت) انجام می شود.

اسب ها برای نمایش موزیکال (Musical Ride) پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا (RCMP) پرورش داده شده اند، اما شرایط لازم برای اجرای نمایش سخت 30 دقیقه ای را نداشتند، که متشکل بود از حضور 32 پلیس سواره نظام با لباس رسمی به همراه اسب هایشان در حال اجرای حرکات پیچیده و هماهنگ با موسیقی.

این 12 اسب تحت برنامه مخصوص پرورش اسب های پلیس سواره سلطنتی کانادا (Breeding Program RCMP) پرورش یافته اند که ادعا می نماید برخی از زیباترین اسب های کانادا را تربیت نموده است.

گفته می شود که این اسب ها برای درساژ، پرش نمایشی و رشته های دیگر اسب سواری عالی هستند.

این برنامه پرورشی ریشه در اواخر دهه 1930 دارد. در آن موقع مقرراتی تعریف شد تا پلیس فقط اسب سیاه بخرد چون با لباس های قرمز آنها تضاد رنگی ایجاد می نماید.

بنابراین، برای تحقق این درخواست، RCMP برنامه پرورش اسب ها را در سال 1939 راه اندازی کرد.

اسب های حراجی هر 30 دقیقه یک بار در سایت قرار می گیرند و در صورت وجود پیشنهادات لحظه آخری ممکن است زمان انتها حراج تمدید شود.

علاقه مندان بعلاوه می توانند برای اعلان های ایمیلی ثبت نام نمایند تا در صورت پخش زنده مزایده ها در سایت GCSurplus از آنها آگاه شوند.

با این حال، آماده باشید چون RCMP قیمت های پایه بالایی را مشخص می نماید و کاربران را ملزم به پیش ثبت نام می نماید.

عایدی حاصل از فروش اسب ها به برنامه پرورش اسب های نمایشی برمی شود.

این اولین بار نیست که دولت این اقدام را انجام می دهد. تقریباً هر دو سال یک بار این حراج برای اسب های مازاد برگزار می شود.

ادامه مطلب

منبع: خبرکانادا
انتشار: 11 شهریور 1401 بروزرسانی: 11 شهریور 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2076

به "حراج تعدادی از اسب های پلیس سواره نظام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حراج تعدادی از اسب های پلیس سواره نظام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید