در خانه بمانیم شعار نیست

به گزارش بازیکده، خبرنگاران/قزوین فوتسالیست قزوینی و خانم گل مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 97 گفت: در خانه بمانیم شعار نیست، ما علی رغم اینکه زمان تمریناتمان شروع شده در خانه ماندیم و در خانه تمرین می کنیم.

در خانه بمانیم شعار نیست

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه ویلایی قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

فاطمه اعتدادی، فوتسالیست قزوینی در گفت وگو با خبرنگاران توضیح داد: شیوع کرونا باعث شده که سال جاری عید نوروز در خانه بمانیم و این شعار نیست، بلکه برای ریشه کندن شدن این ویروس ماندن در خانه لازم است.

وی اضافه نمود: من عاشق طبیعت هستم اما از زمانی که گفتند در خانه بمانید از خانه بیرون نرفتم مگر اینکه خرید ضروری داشته باشم، همه افرادی که در این ایام در خانه ماندند از خودگذشتگی کردند تا ویروس کرونا کنترل گردد.

خانم گل مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 97 تأکید کرد: بعضی از افراد نیز بی توجه به هشدارها به مسافرت رفتند، این حجم اگر برگردند با مشکل دیگری روبه رو می شویم، امیدوارم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بتواند بیماری را کنترل کند.

وی اعلام کرد: باید از این فرصت پیش آمده استفاده کنیم، من در مدتی که در خانه هستم آشپزی می کنم و دیگر گذر زمان را متوجه نمی شوم، البته در این ایام به خواندن کتاب و تماشای فیلم هم پرداختم و اغلب شبکه آی فیلم را تماشا کردم.

این بازیکن فوتسال اظهار کرد: پیشنهاد می کنم مردم وقت خود را صرف خواندن کتاب نمایند در این میان پیشنهاد من کتاب های بینوایان اثر ویکتور هوگو، انسان در جست وجوی معنا اثر ویکتور فرانکل و قانون توانگری کاترین پاندر برای مطالعه است.

وی یادآور شد: ما تمرینات خود را آغاز کردیم، در خانه با کش و طناب و دمبل تمرین می کنیم تا انشالله همه به این فرهنگ برسیم که این شرایط را تحمل کنیم و در خانه بمانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 724

به "در خانه بمانیم شعار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خانه بمانیم شعار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید