رئیس المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی منصوب شد خبرنگاران

به گزارش بازیکده، طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، رحمان خدابنده لو به عنوان رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی منصوب شد.

رئیس المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی منصوب شد خبرنگاران

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی معرفی و منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: ضرورت ورزش و پویایی آن و جلوگیری از رخوت و سستی در بین دانشجویان با توجه به شیوع ویروس کرونا، و حضور آنان در عرصه رویداد ها و رقابت های سالم ورزشی در فضای مجازی، رویکرد نوینی است در جهت ابداع خدمات نو، قوی و جذاب برای همگانی کردن ورزش در دانشگاه ها.

نظر به تعهد، تجربه و حسن سابقه جنابعالی، به موجب این ابلاغ، به عنوان رئیس ستاد برگزاری اولین المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور منصوب می شوید.

امیدوارم نهایت سعی و کوشش خود را در راستای هرچه بهتر برگزار کردن مطلوب و شایسته مسابقات فوق مبذول داشته و در راه پیشبرد، بهبود و پویایی آن، از هیچ کوششی دریغ نکنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1459

به "رئیس المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی منصوب شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی منصوب شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید