ساماندهی دستفروشان محوطه تئاتر شهر به کجا رسید؟ ، شرح سخنگوی شورای شهر

به گزارش بازیکده، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با شهردار منطقه 11 هماهنگی خواهیم کرد تا ساماندهی دست فروشان محوطه تئاتر شهر با حفظ حرمت آنها انجام گردد.

ساماندهی دستفروشان محوطه تئاتر شهر به کجا رسید؟ ، شرح سخنگوی شورای شهر

به گزارش خبرنگاران، علیرضا نادعلی با بیان اینکه ساماندهی دست فروشان برای برطرف سد معبر و استفاده عموم مردم از پیاده روها طبق روال انجام می گردد، اظهار کرد: یکی از دغدغه ها و درخواست های هنرمندانی که به تئاتر شهر مراجعه می کردند، ساماندهی دست فروشان این محوطه بود که قرار بر این شد پس از انتها تعطیلات نوروز، اقدامات لازم انجام گردد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: با هماهنگی با شهردار منطقه 11 و نیروی انتظامی و با حفظ حرمت دست فروشان، ساماندهی محوطه تئاتر انجام می گردد.

وی بعلاوه توضیح داد: دست فروشان طبق روال باید به فضایی برای ساماندهی راهنمایی شوند که البته به این معنا نیست که اگر فضایی وجود نداشت ساماندهی صورت نگیرد؛ هرچند بعضی تجربه های قبلی درخصوص ساماندهی این قشر پیروز نبوده، چراکه بسیاری از دست فروشان در این فضاها مستقر نمی شوند، اما عزم مدیریت شهری بر ساماندهی است که قطعا اتفاق می افتد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده در جایگاه فرهنگی خود، بر ساماندهی محوطه که باید پاک و مناسب استفاده عموم باشد و مردم بتوانند از فضا بهره مند شوند، تأکید دارم و حتما ساماندهی دست فروشان از سوی همه مسئولان مربوطه پیگیری خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1402 بروزرسانی: 19 فروردین 1402 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2175

به "ساماندهی دستفروشان محوطه تئاتر شهر به کجا رسید؟ ، شرح سخنگوی شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی دستفروشان محوطه تئاتر شهر به کجا رسید؟ ، شرح سخنگوی شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید