صدور قرار دعوی کمیته انضباطی بابت شکایت پرسپولیس از سپاهان

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حالی منتشر شد که شکایت باشگاه پرسپولیس از مدیر رسانه ای سپاهان اصفهان به قرار دعوی ختم شد. آرای جدید انضباطی به توضیح زیر است:

صدور قرار دعوی کمیته انضباطی بابت شکایت پرسپولیس از سپاهان

* کمیته انضباطی در مورد شکایت باشگاه پرسپولیس علیه مدیر رسانه ای سپاهان دایر بر رفتار ناشایست و غیر اخلاقی در دیدار این دو تیم در تاریخ 4 مهر ماه اظهار داشت با توجه به اینکه شاکی علیرغم ابلاغ اخطار برطرف نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند 5 از ماده 27 مقررات انضباطی قرار دعوی صادر می گردد. این قرار ظرف مهلت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی نزد کمیته استیناف خواهد بود.

* دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در هفته ششم برگزار و از سوی ابراهیم صادقی- مربی تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نماینده هیات رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* دیدار تیم های نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز در حالی برگزار گردید که از سوی تماشاگران تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به بازیکنان حریف رخ داد. این تیم به جریمه نقدی 400 میلیون ریالی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است).

کمیته انضباطی به تیم فوتبال نساجی مازندران بخاطر تخلف تماشاگرانش تذکر داد که در هفته های دوم، سوم و ششم لیگ و جام حذفی تکرار شده است، چنانچه یک مورد تخلف دیگر مشاهده گردد منجر به محرومیت خواهد بود.

* تیم شهر خودرو به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه در دیدار برابر پرسپولیس باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است).

* تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار برابر پارس جنوبی جم مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری و انداختن لیزر به چشم دروازه بان، باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است).

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 15 آذر 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 449

به "صدور قرار دعوی کمیته انضباطی بابت شکایت پرسپولیس از سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور قرار دعوی کمیته انضباطی بابت شکایت پرسپولیس از سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید