فرمول قهرمانی استقلال: 15 امتیاز

به گزارش بازیکده، 15 امتیاز به علاوه کمی شانس! این فرمول رسیدن استقلال به قهرمانی لیگ هجدهم است. استقلال باید از همین بازی با ماشین سازی آغاز کند. آنها باید اقبال خود را حفظ نمایند و امیدوار باشند.

فرمول قهرمانی استقلال: 15 امتیاز

حمیدرضا عرب،تقابل استقلال و ماشین سازی می تواند سرشروع بازگشت دوباره آبی ها به کورس قهرمانی باشد. دیداری که اگر با برد استقلال همراه گردد و پیامدش سرخ ها نیز نتوانند در اصفهان به امتیاز کامل برسند، استقلال را امیدوارخواهد کرد.

گرچه دست یابی به چنین مهمی به نتایج تراکتورسازی هم که حالا با 2 امتیاز رجحان بالاتر از استقلال قرار گرفته است، گره خورده اما پر واضح است که استقلال اگر تا خاتمه لیگ پیوسته کامیاب باشد، هیچ بعید نیست که شانس نیز در خانه را بزند و در هفته آخر صدرنشین لیگ گردد که صدرنشینی هفته آخر یعنی قهرمانی.

پرسپولیس که اکنون با 7 امتیاز اختلاف نسبت به استقلال در صدر جدول قرار گرفته بعد از بازی با ذوب آهن سپاهان را هم ملاقات می نماید و بعد از این بازی نیز باید در تبریز یک بازی فوق حساس مقابل تراکتورسازی انجام دهد. این 3 بازی چالش آفرین نقطه امیدی برای استقلال خواهد بود تا خودش را به صدر جدول برساند و چه بسا نتایجی رقم بخورد که آبی ها بعد از تقابل سرخ ها با تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم در صدر جدول دیده شوند.

استقلال برای رسیدن به این مهم ظاهرا از روحیه مطلوبی برخوردار است و انگیزه کافی برای رسیدن به چنین موفقیت هایی را دارد. بازی با ماشین سازی(بدل تراکتورسازی) با همه دشواری های ذهنی که به واسطه مالکیت مشترک اداره کننده این باشگاه با تراکتورسازی ایجاد نموده اما نباید برای استقلال آن چنان چالش آفرین باشد که شفر و شاگردانش را از رسیدن به امتیاز کامل مایوس کند. این 3 امتیاز را اگر به واسطه میزبانی در کاسه آبی ها ببینیم، استقلال بعد ازهفته بیست و ششم 50 امتیازی خواهد شد.

تنها چالش بزرگ استقلال تا خاتمه لیگ بعد از این بازی دیدار با پدیده که خود یکی از مدعیان کسب سهیمه است، خواهد بود؛ دیداری که در مشهد برگزار می گردد اما بعد از آن استقلال بازی های آن چنان سختی را پیش روی خود نمی بیند و خیلی بعید است که شفر و سربازانش برنده بازی با استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت نباشند و امتیاز های این بازی ها را به دست نیاورند.

بدون شک اگر استقلال تا خاتمه لیگ همه امتیاز ها را دریافت کند در بد بینانه ترین حالت ممکن دومی اش در لیگ قطعی خواهد شد اما هیچ بعید نیست که با 62 امتیاز که تاریخ می گوید امتیاز مطلوبی برای رسیدن به قهرمانی است، جام را به چنگ آورد.

استقلال باید از همین بازی با ماشین سازی پروژه رسیدن به صدر جدول را شروع کند و نشان دهد که یک مدعی سرسخت و جدی برای رسیدن به قهرمانی است. استقلال قابلیت پاره کردن نوار کامیابی های پرسپولیس در لیگ های سال های اخیر را دارد و می تواند یک تهدید بزرگ برای سومین قهرمانی پی در پی سرخ ها باشد.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 134

به "فرمول قهرمانی استقلال: 15 امتیاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول قهرمانی استقلال: 15 امتیاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید