فرکی: به ماشین سازی 6 گل زدن کار هر تیمی نیست، حیف شد مردم بازی ما را ندیدند

سرمربی تیم فوتبال پیکان با ابراز خرسندی از پیروزی پر گل تیمش گفت که ماشین سازی برابر سه مدعی بازی خوبی نموده بود و به همین خاطر بردن آن ها با 6 گل کار هر تیمی نیست.

فرکی: به ماشین سازی 6 گل زدن کار هر تیمی نیست، حیف شد مردم بازی ما را ندیدند

به گزارش خبرنگاران، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از پیروزی پر گل تیمش برابر ماشین سازی تبریز در نشست خبری اظهار کرد: امروز مصمم بودیم که اولین 3 امتیازمان را بگیریم. امروز بازی با اکثر بازی ها هم زمان شده بود. حیف شد که بازی ما پخش نشد و مردم آن را ندیدند.

او ادامه داد: بازی امروز نشان داد که گفته های ما واقعیت دارد و تیم ما روز به روز رو به جلو حرکت می نماید. تیمی که در چهار بازی 10 گل می زند، نشان از این دارد که خیلی انگیزه و توانایی دارد. این را از همان روز اول به بازیکنان گفته بودم ولی برای تیم شدن احتیاج به زمان هست. به خاطر تغییرات احتیاج به فرصت بیشتری داشتیم که هماهنگ بشویم. بازی قبلی ما در بوشهر در شرایط بد جوی بود. بازیکنان ما در نیمه اول کیفیت لازم را نداشتند و می توانستند بهتر کار نمایند. در مقابل ماشین سازی یک روز بیشتر از ما استراحت نموده بودند و بازی قبل شان هم در خانه بود. خوشبختانه بر خلاف سه بازی قبلی امروز ما اولین گل را زدیم. امیدوار بودیم که اگر گل بعدی را هم بزنیم می توانیم همین نتیجه را رقم بزنیم. بازی بعد از گل اول ما و همچنین زمانی که بازی دو بر یک به نفع ما بود کمی استرس داشتیم. بین دو نیمه به بازیکنان تذکر دادم که اگر گل سوم را بزنیم می توانیم تعداد گل ها را بیشتر هم بکنیم. این اتفاق رخ داد. بازی ما با نساجی هم پر گل بود. هم گل زدیم و هم خوردیم. بد شانس هم بودیم و می توانستیم در آن بازی مساوی کنیم.

فرکی افزود: در بازی با شاهین بوشهر 7 موقعیت گل داشتیم که در نهایت روی یک اتفاق گل خوردیم. دوباره به بازی برگشیتم و بازی کی بر یک شد اما امروز موقعیت های ما تبدیل به گل شد. آقای خطیبی هم تیم خوبی دارد. ماشین سازی در 3 بازی گذشته اش مقابل 3 تیم مدعی بازی خوبی نموده بود. ما این تیم را خیلی خوب بررسی نموده بودیم. به ماشین سازی 6 گل زدن کار هر تیمی نیست. این کار بزرگ را بازیکنان ما انجام دادند. به بازیکنانم خسته نباشید گفتم و تذکر دادم که نتیجه این بازی تا 24 ساعت آینده شادمان نماینده است. ما باید بدون ادعا و غرور به راه مان ادامه بدهیم تا بتوانیم کیفیت واقعی مان را نشان بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 3 آبان 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 345

به "فرکی: به ماشین سازی 6 گل زدن کار هر تیمی نیست، حیف شد مردم بازی ما را ندیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: به ماشین سازی 6 گل زدن کار هر تیمی نیست، حیف شد مردم بازی ما را ندیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید