مجازات سنگین برای 2 آزارگر

به گزارش بازیکده، دو مرد که پس از فریب دختر جوان به بهانه رفتن به رستوران، او را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شدند.

مجازات سنگین برای 2 آزارگر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل و همزمان با شکایت دختر جوانی آغاز شد.

دختر جوان با مراجعه به قاضی دادسرا با طرح شکایتی گفت: دو مرد که دایی و خواهرزاده هستند بعد از جلب اعتمادم، مرا به رستوران دعوت کردند اما در جهت با تهدید و زور مرا به خانه ای برده و مورد آزار و اذیت شیطانی قرار دادند.

این دختر سریع به پزشکی قانونی معرفی گشت که پزشک با معاینه او در گزارش خود با تایید تعرض به این دختر اعلام کرد آثار خراش روی بدن این دختر وجود دارد و شواهد نشان می دهد قصد فرار داشته اما پیروز نشده است.

آغاز رسیدگی

با تایید تعرض، پرونده برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و دختر جوان در تشریح ماجرا گفت: چند روز قبل در تلگرام با پسر جوانی به نام نیما آشنا شدم. بعد از مدتی او مرا برای شام دعوت کرد. روز قرار به دنبالم آمد و در میان راه دایی اش را هم سوار کرد. دایی اش به نام رامین از نیما خواست به مقابل خانه شان برود تا لباس هایش را عوض کند. وقتی به مقابل خانه رسیدیم در پارکینگ باز شد و نیما وارد پارکینگ شد. خواستم پیاده شوم که او و رامین اجازه ندادند. آنها مرا به داخل خانه برده و به طرز وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار دادند. بعد هم تهدید کردند اگر شکایت کنم، بلایی سر خانواده ام می آورند.

قاضی دادگاه کیفری تهران پرونده را به اداره آگاهی ارسال کرد و کارآگاهان با راهنمایی دختر جوان، نیما را دستگیر کردند. با دستگیری پسر جوان معین شد او هویت واقعی اش را به شاکی نگفته و اسم واقعی اش سیامک است.

سیامک در تحقیقات مدعی شد؛ رامین دایی ام نیست و دوستم است. او 20 سال از من بزرگ تر است. او نقشه کشاندن شاکی را به خانه کشید. وقتی دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار داد، مرا تهدید کرد که باید با او ارتباط داشته باشم تا در این جرم تنها نباشد. من به خاطر تهدیدهای رامین دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادم.

دستگیری دومین متهم

با شناسایی دومین متهم، ماموران دریافتند او یک مجرم سابقه دار است که چندین بار به اتهام شرارت، سرقت و کلاهبرداری روانه زندان شده بود. پس از دستگیری رامین، ماموران مدارک افراد دیگر را در خانه اش پیدا کردند که مدعی شد از یک زندانی آنها را گرفته است.

رامین درباره آزار و اذیت دختر جوان گفت: من این اتهام را قبول ندارم و سیامک و شاکی دروغ می گویند.

شکایت های جدید

این در حالی است که تحقیقات پلیسی این ادعا را رد کرد و معین شد او از سیامک خواسته بود دختر جوان را به دام بیندازد.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که دو شکایت جدید از متهمان مطرح شد. یکی از شاکیان زن جوانی بود که مدعی بود رامین با جعل مدارکش او را به دردسر انداخته است. دومین شکایت را دختر جوانی مطرح نمود و گفت: سیامک و رامین چندی قبل مرا ربودند و در خانه شان مورد آزار و اذیت قرار دادند.

مجازات سنگین

با بررسی پرونده، سیامک و رامین به اتهام آدم ربایی، تجاوز با عنف و اکراه و سرقت در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

در این جلسه دومین دختری که ادعای تجاوز را مطرح کرده بود، شکایت خود را پس گرفت اما دو شاکی دیگر خواستار مجازات دو متهم شدند.

قضات بعد از رسیدگی به پرونده، رامین و سیامک را مجرم شناخته و آنها را به اعدام محکوم کردند. در خصوص دیگر اتهامات هم برای آنها حکم حبس صادر شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1340

به "مجازات سنگین برای 2 آزارگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات سنگین برای 2 آزارگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید