کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی افتتاح می گردد

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در آستانه هفدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، آیین افتتاح کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی شهرستان بهارستان با حضور علیرضا مختارپور؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، شکراللّه حسن بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، مدیران نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اعضاء انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان؛ جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی فردا یکشنبه 10 اسفند ماه ساعت 9:30 صبح با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی افتتاح می گردد

کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی در مساحتی به متراژ 660 متر مربع، دهمین کتابخانه شهرستان می باشد که دارای بخش های مختلف از جمله مخزن اصلی، مرجع، سالن های مطالعه مجزا، بخش کودک، بخش نشریات و بخش های رفاهی و خدماتی آماده ارائه خدمات به شهروندان بهارستان شده است.

نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اولین اقدامات خود را پس از معرفی 31 شهرستان دارای اولویت به لحاظ اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی از سوی شورای اجتماعی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهرستان بهارستان استان تهران شروع کرد.

بر این اساس نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان یکی از نهادهای تأثیرگذار در حوزه فرهنگی، در شورای معاونان خود، برنامه های ویژه ای را برای اجرا در 31 شهرستان کشور مصوب کرد. همچنین کمیته ای زیر نظر معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات تشکیل شد که با حضور در این شهرستان ها نیازسنجی مناسبی از شرایط، فرصت ها و اقتضائات فرهنگی و اجتماعی این مناطق ارائه دهد که این نیازسنجی دستمایه برنامه ریزی های فرهنگی و اجتماعی و عمرانی قابل اجرا در این مناطق گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1508

به "کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابخانه عمومی خواجه نصیر الدین طوسی افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید