اخبار سیاسی

تنها با دهان خود لوازم آشپزخانه را کنترل کنید!

حسگرهایی که برای پاسخ به حرکت فک ساخته شده اند را می توان به صورت بی سیم به دستگاه های مختلف برای کنترل متصل کرد.

21 مهر 1401

ببینید ، پیشنهادهای رئیسی در ملاقات با نخست وزیر ژاپن برای دورزدن تحریم های یکجانبه آمریکا

سید ابرایهم رییسی، رئیس جمهور ایران در ملاقات با نخست وزیر ژاپن گفت: ارتباطات مالی و تجاری ایران با بسیاری از کشورهای جهان در حال توسعه است.

3 مهر 1401

خبرنگاران پیشگام حذف آگهی های تبعیض نژادی

پشت شیشه یکی از مغازه های بازار نوشته شده:یه یک کارگر افغانی نیازمندیم. در بسیاری از سایت های کاریابی هم این را نوشته اند. این یک خط ساده برای ما که از خیابان عبور می کنیم یا سایت های کاریابی را روزانه در پی کار چک می کنیم، معنای خاصی ندارد اما برای یک جوان...

9 مرداد 1401

در سال جاری 1400 دستگاه خودرو به آذربایجان صادر می شود

ایران و آذربایجان 720 کیلومتر مرز مشترک باهم دارد و روابط تجاری دو کشور به صورت سیال در حال انجام است. حجم مبادلات غیرنفتی دو کشور و تراز تجاری شرایط خوبی دارد. محصولات ایران خودرو در بازار آذربایجان شناخته شده است و مردم این کشور خودروهایی مانند سمند،...

8 مرداد 1401

چرا باید برای بسته بندی قهوه خود از کیسه های ایستاده بهره ببرید؟

پاکت قهوه زیپ دار پنجره ای دارای فویل آلومینیومی است که یکی از موثرترین مواد در جلوگیری از اکسیژن و رطوبت است که به حفظ تازگی قهوه یاری می نماید. فرم ظاهری پاکت زیپ دار پنجره دار کرافت به راحتی توجه را به خود جلب می نماید و در فروش قهوه موثر می باشند. این...

27 تیر 1401

تشکیل شورای جهاد آبرسانی برای سرعت بخشیدن به تامین آب شرب روستاها

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر نیرو: وزارت نیرو برای به 90 درصد رساندن و برخورداری روستا ها از آب شرب و پایدار شورای جهاد آبرسانی تشکیل داده است.

25 تیر 1401

عایدی کارکنان دولت تغییر می نماید؟ ، احتمال تبدیل شرایط شماری از نیروهای شرکتی

به گزارش خبرنگاران، در هفته های گذشته اخبار ضدو نقیضی از شرایط استخدامی و حقوق و مزایای کارکنان دولت منتشر شد. اما دولت چه برنامه ای برای تنظیم روابط استخدامی کارکنان خود در سال 1401 دارد؟

20 تیر 1401

وزیر علوم: دانشجویان علاقه زیادی به تحصیل در دانشگاه های قم دارند

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: به علت جایگاه علمی ویژه قم و تمایل و رغبت قابل توجه دانشجویان ایرانی و غیرایرانی برای تحصیل در دانشگاه های این استان باید زیرساخت های علمی، آموزشی و تحقیقاتی آن به نحو شایسته ای تامین گردد.

15 تیر 1401

سازمان ملل: 18 میلیون نفر تا سه ماه آینده در معرض تهدید ناامنی غذایی هستند

سازمان ملل متحد هشدار داد که 18 میلیون نفر در منطقه ساحل آفریقا با تهدید ناامنی غذایی روبرو اند.

13 تیر 1401

مجوز مجلس به شرکت های دولتی برای انتشار اوراق تا سقف یکصد هزار میلیارد ریال

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شرکت های دولتی اجازه دادند در سال آینده تا سقف یکصد هزار میلیارد ریال اوراق اقتصادی اسلامی ریالی با تضمین و بازپرداخت اصل و سود به وسیله خود، منتشر نمایند.

12 تیر 1401

خاندوزی: وزارت صمت مکلف به قیمت گذاری اقلام شد

وزیر اقتصاد گفت: برای اینکه تغییر قیمت ها در افکار عمومی اضطراب ایجاد نکند وزارت صمت مکلف به قیمت گذاری اقلام شد.

8 تیر 1401

10 دستور وزیر اقتصاد به بانک های دولتی

به گزارش خبرنگاران، وزارت امور مالی و دارایی امروز از سند راهبردها و سیاست های بخش بانکی رونمایی و دولت به عنوان بزرگترین سهامدار بانک های دولتی سیاست های کلان بخش بانکی را ابلاغ کرد.

4 تیر 1401

ایران در رتبه 7 شاخص رقابت پذیری برای استعداد ها در منطقه

خبرگزاری خبرنگاران- بررسی آخرین آمار های موجود نشان می دهد با افزایش کشور های رتبه بندی شاخص جهانی رقابت پذیری برای استعدادها، جایگاه ایران با بهبود همراه بوده است.

3 تیر 1401

جام جهانی و فرصتهایی برای همسایه میزبان

ایسنا/ این خبر پیرامون جام جهانی و فرصتهایی برای همسایه میزبان برای شما مخاطبان گرامی نگارش شده است.

21 خرداد 1401

قیمت 100 قلم دارو بزودی کاهش می یابد

به گزارش خبرنگاران، مهدی رضایی درباره کاهش قیمت این داروها اظهار کرد: سال گذشته حدود 560 قلم دارو افزایش قیمت داشت که 460 قلم آن با اقدامات بیمه ای پوشش داده شد.

19 خرداد 1401

نتایج نهایی پذیرش رشته فوریت های پزشکی اعلام شد

نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 اعلام شد.

17 خرداد 1401

تابش: خرید شفاف، مهمترین نتیجه طرح درج قیمت تولیدکننده است، استقبال تولیدکنندگان و توزیع کنندگان معتبر

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوریکنندگان در جلسه با کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، مهمترین نتیجه طرح درج قیمت فراوری کننده بر روی کالا ها را شفافیت قیمتی و خرید شفاف مطرح کرد.

4 خرداد 1401

شفافیت به سبک شهرداری سبزوار ، 70 درصد املاک بدون کاربری مانده

شهردار سبزوار در لیست های جداگانه ای بخشی از اطلاعات اقتصادی این نهاد را افشا نموده که می توان با استفاده از این اطلاعات، عملکرد اقتصادی آن را تحلیل کرد؛ اما این اولین گام برای شفافیت است.

3 خرداد 1401

انتقاد رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس از کاهش سرعت اینترنت

رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس با انتقاد از وزیر ارتباطات به علت کاهش سرعت اینترنت گفت: کاهش سرعت اینترنت منجر به نارضایتی گسترده در میان مردم و کسب وکار ها شده است.

18 اردیبهشت 1401

آنالیز طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به سال آینده موکول می گردد

تهران (پانا) - رئیس کارگروه آنالیز طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی ایراداتی را که معاونت قوانین مجلس به این طرح وارد دانسته بود را برطرف نموده است تاکید نمود که آنالیز آن در صحن به علت آنالیز لایحه بودجه 1401 به...

16 اردیبهشت 1401
تعداد: (435)