اخبار سیاسی

مدیرانی که کوتاهی نمایند باید جوابگو باشند

خبرنگاران/یزد استاندار یزد بر اجرای مصوبات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی تاکید نمود و گفت مدیرانی که کوتاهی نمایند باید جوابگو باشند.

20 دی 1400

بی برنامگی هایی که خشکسالی ها را بیشتر کرد

دو دهه خشکسالی در کنار برداشت بی رویه منابع آبی زیرزمینی، هرمزگان را به بیابانی با خطر فرونشست روبرو نموده است.

16 دی 1400

جواب زشت سحر قریشی به مخالفانش!

خبرنگاران:سحر قریشی ادعا می نماید که مردمی که او را دوست ندارند و از او خوششان نمی آید هم او را فالو می نمایند.

15 دی 1400

واکنش ایران به شکست برنامه ریزی آمریکا در راه اندازی اغتشاشات سراسری در کوبا

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران شکست برنامه ریزی آمریکا در راه اندازی اغتشاشات سراسری در کوبا را به خاطر همدلی بین ملت و دولت کوبا خواند و دخالت های آمریکا در امور این کشور را محکوم کرد.

6 دی 1400

نحوه برگزاری امتحانات در سرانجام ترم به دانشگاه های تعیین هر استان واگذار شده است

خبرگزاری خبرنگاران- معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: نحوه برگزاری امتحانات در پایان ترم به عهده دانشگاه های معین هر استان است.

18 آذر 1400

خطری که نوزادان شیرخشکی را تهدید می نماید

تهران (پانا) - بطری هایی که برای شیردهی به نوزادان استفاده می شوند، از نوعی پلی پروپیلن ساخته شده اند که به احتمال زیاد در حین ساخت نوشیدنی درون آن ها میکروپلاستیک های خطرناک نیز ایجاد می شوند. اینها نتایج تحقیقاتی است که در کالج ترینیتی دوبلین صورت گرفته...

16 آذر 1400

توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی از نیازهای ضروری استان اردبیل است

خبرنگاران/اردبیل وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دلیل اینکه استان اردبیل و به تبع آن منطقه مغان از ظرفیت های خوب کشاورزی برخوردار است توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی یکی از نیازهای ضروری این استان شمار می رود.

14 آذر 1400

تاکید عبدالملکی بر رعایت قانون کار در واحد های مشمول زیر مجموعه وزارت کار

عبدالملکی، در بخشنامه ای به مدیران عامل سازمان ها، صندوق های بازنشستگی و بانک های تابعه بر رعایت قانون کار و ارائه گزارش شرایط موجود در واحد های مشمول قانون کار مجموعه های زیر نظر این وزارتخانه تاکید نمود.

10 آذر 1400

دعوت رسمی وزیر برای همکاری سینماگران با وزارت ورزش و جوانان

به گزارش خبرنگاران، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان امشب با حضور در آئین اختتامیه سی وهشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در سخنانی بیان نمود: عرض خداقوت و تشکر دارم از همه دست اندرکاران برگزاری این دوره از جشنواره. به عنوان خادم و ورزش جوانان علاقه مند...

5 آذر 1400

آنالیز علل خاموشی های برق و فراوری بنزین آلوده در کمیسیون اصل نودم مجلس

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون اصل 90 گفت گزارش کارشناسی کمیسیون در مورد قطع برق و خاموشی های مکرر و علل آن در جلسه امروز آنالیز، جمع بندی و برای قرائت در صحن مجلس به هیأت رئیسه تقدیم شد.

17 آبان 1400

تور ارزان روسیه: هشدار وزیر بهداشت روسیه درباره رشد فزاینده شیوع کرونا

در شرایطی که امروز بیشترین موارد ابتلای تازه به کووید-19 در روسیه در کل دوره اپیدمی ثبت شده، وزیر بهداشت این کشور گفت: اگر تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا اتخاذ نشود، فرایند ابتلا باز هم افزایش خواهد یافت.

10 آبان 1400

جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس با معاون رئیس جمهور

تهران (پانا) - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز نمایندگان با رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد.

8 آبان 1400

افزایش قیمت و آزادسازی نرخ لبنیات به نام کاهش قیمت

وزیر جهاد کشاورزی با اعلام خبری بیان کرد که قیمت لبنیات 10 درصد از روز شنبه کاهش می یابد، اما به فاصله کمی سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت که این کاهش قیمت تنها شامل سه محصول شیر با بسته بندی پلاستیکی 900 گرمی، شیر 2.5 کیلوگرمی کم چرب و پنیر UF400 گرمی می گردد.

3 آبان 1400

سوال پزشکیان از عین اللهی درباره انتصاباتش

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزیر بهداشت و درمان به علت انتصاباتش اطلاع داد.

1 آبان 1400

استفاده از تجارب سالمندان و بازنشستگان در زمینه های مختلف آموزشی و تربیتی

تهران (پانا) - مشاور وزیر در امور بازنشستگان گفت باید از تجارب سالمندان و بازنشستگان در زمینه های مختلف آموزشی و تربیتی بهره گرفته گردد.

27 مهر 1400

سیگنال خطرناک رئیسی برای بورس ، کدام گروه ها متاثر می شوند؟

به گزراس خبرنگاران، امروز رئیس سازمان بورس در نامه ای به وزیر اقتصاد، خواهان آنالیز مجدد موضوع قیمت گذاری دستوری صنعت خودرو و ساخت قطعات در شورای رقابت و توقف قیمت گذاری دستوری خودرو شد. این سیگنال تاثیر مهمی را در فرایند خودرویی ها گذاشت و بیشتر نمادهای...

22 مهر 1400

طراحی ویلا و باغ: نخستین جشنواره سراسری نمایش کودک (باغچه بان) در مرند به کار خود انتها داد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی اختتامیه نخستین جشنواره سراسری نمایش کودک (باغچه بان) با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرند برگزار گردید.

21 مهر 1400

تور روسیه: ریابکوف: مسکو سوالاتی درباره آکوس دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو گستره کاملی از سوالات مربوط به پیمان تسلیحاتی بین استرالیا، انگلیس و آمریکا موسوم به آکوس (AUKUS) را مطرح نموده است.

19 مهر 1400

تور اروپا ارزان: شهروندان اروپایی برای ورود به انگلیس باید ویزای رسمی ارائه دهند

از امروز (آدینه) و با سپری شدن دوران گذار پسابرگزیت شهروندان اتحادیه اروپا باید برای سفر به انگلیس پاسپورت رسمی تهیه نمایند.

19 مهر 1400

کره جنوبی ریاست شورای حکام آژانس اتمی را بر عهده گرفت

تهران (پانا) - کره جنوبی برای اولین بار پس از پیوستن به سازمان بین المللی انرژی اتمی به اسم عضو موسس در سال 1957، شامگاه دوشنبه ریاست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) را بر عهده گرفت.

17 مهر 1400
تعداد: (399)