یخچالی: در بازی برگشت باید بهتر باشیم

به گزارش بازیکده، گارد تیم ملی بسکتبال ایران گفت: امروز عملکرد خوبی داشتیم، اما در بازی برگشت مقابل بحرین باید بهتر عمل کنیم.

یخچالی: در بازی برگشت باید بهتر باشیم

به گزارش خبرنگاران، بهنام یخچالی گارد تیم ملی بسکتبال ایران پس از پیروزی مقابل بحرین گفت: من به علت حضور در لیگ قهرمانان اروپا دیرتر به تیم اضافه شدم و تمرینات کمتری با بازیکنان انجام دادم، اما خوشبختانه عملکرد جمعی خوب بود و توانستیم بازی نخست خود در انتخابی جام جهانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. به نظرم عملکرد تیم قابل قبول بود.

او درباره تیم ملی بسکتبال بحرین نیز گفت: آنها تیم خوبی هستند و نمی توانیم بگوییم که بازی راحتی برابر آن ها داشتیم چون حریف ساده ای نبودند. آن ها سرمایه گذاری زیادی انجام داده اند و از بازیکنان خارجی و مربیان آمریکایی استفاده می نمایند که تیم آنها را تبدیل به یکی از تیم های در حال رشد می نماید. به نظرم در مجموع برای بازی اول عملکرد خوبی داشتیم و این برد حاصل کوشش بازیکنان بود.

یخچالی درباره بازی برگشت دو تیم در منامه نیز گفت: در آنجا بازی سخت تر است چون آنها میزبان هستند و شرایط میزبانی روی عملکرد تیم ها تاثیر گذار است. ضمن اینکه در بازی با تیم های عربی شرایط داوری نیز تا حدودی به نفع آنهاست که همین موضوع کار را سخت می نماید. البته ما با تمام توان مقابل آن ها قرار می گیریم تا نتیجه مناسبی را کسب کنیم.

لژیونر تیم ملی بسکتبال ایران، در خصوص ضعف تیم بحرین در زیر سبد گفت: آنها بازیکنانی دارند که در بازی برگشت به تیمشان اضافه خواهد شد. بعلاوه بازیکن گارد آمریکایی هم دارند که با اضافه شدن به ترکیب، تیم بحرین را بهتر می نماید. باید در بازی برگشت بهتر بازی کنیم و نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1860

به "یخچالی: در بازی برگشت باید بهتر باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخچالی: در بازی برگشت باید بهتر باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید