از قبر قسطی تا جلوگیری از چاپ عکس نامتعارف روی سنگ قبر

به گزارش بازیکده، سعید غضنفری مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در نشست خبری پیش از ظهر امروز با اصحاب رسانه، گفت: در این سازمان هیچ فردی از بیرون مجموعه جذب نشده است. ما در پی کاهش آلام خانواده های متوفا قدم بر داریم.

از قبر قسطی تا جلوگیری از چاپ عکس نامتعارف روی سنگ قبر

به گزارش فارس، وی اضافه نمود: تا به حال خدمات پیمانکاران عمدتا به صورت معیوب انجام می گردد و تا آخر سال اتفاقات خوبی رقم می خورد و فرایند این خدمات اصلاح می گردد. غضنفری کم کردن بخشی از خدمات برای خانواده ها را از وظایف این سازمان دانست.

وی ادامه داد: مباشرین در حال تقویت و آموزش هستند تا خانواده های متوفی کنارشان قرار بگیرد تا بار روانی اش را کم کند و این وظیفه مباشرین است که در بازه زمانی 3 ماهه آموزش داده می گردد.

مدیرعامل بهشت زهرا تاکید نمود: در پی توسعه بهشت زهرا نیستیم و در پی توسعه آرامستان های شرق و غرب هستیم و مکان یابی شده و این بسته در حال پیگیری و تا 3 سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی از وجود 25 هزار قبر آماده در این سازمان و 15 هزار قبر برای مواقع بحرانی اطلاع داد و گفت: ظرفیت بهشت زهرا، برای 3 تا 5 سال آینده پاسخگو است، اما نیت ما عدم تمرکز است.

مدیرعامل بهشت زهرای تهران، از پیگیری تفاهم نامه ای با سازمان اوقاف برای استفاده از ظرفیت بقاع برای تدفین اموات تهرانی اطلاع داد و گفت: به منظور کاهش هزینه های دفن در اوقاف با تهاتر پیگیری می گردد.

وی ادامه داد: در حال حاضر هر شهفرایند تهرانی که فوت کند، قبر رایگان دارد و طبقات دیگر نهایتا 5 میلیون تومان به فروش می رسد و در قطعات پر تراکم قبور زیاد 7 میلیون برای هر طبقه در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل بهشت زهرای تهران از اقساطی کردن فروش قبر برای قشر های کم برخوردار اطلاع داد.

غضنفری درباره شرایط امنیتی بهشت زهرا نیز گفت: نیازمند اصلاح و احصا دارد، و با ایجاد کلانتری و استفاده از نیروی های حفاظتی شهرداری ضریب امنیت را بالا می بریم.

وی اضافه نمود: دو اکیب 4 نفره انتظامات سنگ علاوه بر جلوی سنگ های با تصاویر مکشوفه و غیر متعارف گرفته می گردد و بعلاوه مسئول شب و شهردار شب بهشت زهرا احیا شده است.

مدیرعامل بهشت زهرا گفت: تجهیزات بهشت زهرا و تمام سرویس های بهداشتی در حال بروز رسانی است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1960

به "از قبر قسطی تا جلوگیری از چاپ عکس نامتعارف روی سنگ قبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از قبر قسطی تا جلوگیری از چاپ عکس نامتعارف روی سنگ قبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید